Додаткова копія: Про проведення суцільної агрохімічної паспортизації земель сільськогосподарського призначення у 2019 році

ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 21.02.2019 р. N 89

Про проведення суцільної агрохімічної паспортизації земель сільськогосподарського призначення у 2019 році

З метою реалізації вимог статті 54 Закону України "Про охорону земель", відповідно до Указу Президента України від 02.12.92 N 1118/95 "Про суцільну агрохімічну паспортизацію земель сільськогосподарського призначення" зобов'язую:

1. Городнянській, Коропській, Новгород Сіверській, Чернігівській райдержадміністраціям із залученням у встановленому законодавством порядку державної установи "Інститут охорони ґрунтів України" забезпечити проведення на території відповідних районів у 2019 році агрохімічної паспортизації земель сільськогосподарського призначення на площі 90 тис. гектарів у сільськогосподарських підприємствах.

2. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Голова

О. Мисник
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали