ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 04.11.2011 р. N 2038

Київ

Про проведення святкового концерту "Визволителям Києва слава!" на Майдані Незалежності

Відповідно до Закону України "Про столицю України - місто-герой Київ", підпункту 8.1 пункту 8 Порядку організації та проведення в м. Києві недержавних масових громадських заходів політичного, релігійного, культурно-просвітницького, спортивного, видовищного та іншого характеру, затвердженого рішенням Київської міської ради від 24.06.99 N 317/418, та з метою відзначення 67-ї річниці визволення України та 68-ї річниці визволення міста Києва від фашистських загарбників:

1. Погодити проведення святкового концерту "Визволителям Києва слава!" 6 листопада 2011 року на Майдані Незалежності.

2. Взяти до відома, що відповідальність за підготовку та проведення концерту взяла на себе фізична особа - підприємець Юшкова Нонна Олександрівна.

3. Просити Головне управління МВС України в м. Києві забезпечити охорону громадського порядку під час проведення концерту на Майдані Незалежності 6 листопада 2011 року з 18.00 до 20.00 та охорону сценічної конструкції з 4 до 8 листопада 2011 року (включно).

4. Просити Головне управління МНС України в м. Києві забезпечити здійснення державного пожежного нагляду під час проведення концерту на Майдані Незалежності 6 листопада 2011 року.

5. Головному управлінню охорони здоров'я виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити чергування карети швидкої допомоги під час проведення концерту 6 листопада 2011 року на Майдані Незалежності.

6. Головному управлінню контролю за благоустроєм виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) оформити ордер на тимчасове встановлення сценічних конструкцій на Майдані Незалежності для проведення концерту 6 листопада 2011 року.

7. Головному управлінню з питань надзвичайних ситуацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) підготувати дозвільну документацію для проведення 6 листопада 2011 року феєрверка на Майдані Незалежності та забезпечити контроль за його проведенням.

8. Управлінню преси та інформації виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити інформування населення про проведення зазначеного заходу.

9. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Голова

О. Попов

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали