ЧОПСЬКА МИТНИЦЯ

НАКАЗ

від 17.04.2012 р. N 472

Про проведення третьої фази пілотного проекту з електронного декларування

На виконання вимог наказу Державної митної служби України від 13.04.2012 N 219 "Про проведення третьої фази пілотного проекту з електронного декларування" (Наказ N 219) наказую:

1. Визначити митні пости "Чоп-залізничний", "Тиса", "Ужгород", "Виноградів", "Ужгород-вантажний", "Мукачево", "Тячів", "Малий Березний", "Павлове", "Батєве", "Лужанка", "Вилок", "Дякове" підрозділами митного оформлення Чопської митниці, на які покладаються функції з митного контролю та оформлення електронних вантажних митних декларацій у митних режимах імпорту, митного складу, транзиту та магазину безмитної торгівлі та електронних періодичних митних декларацій у митних режимах імпорту, транзиту та експорту під час проведення третьої фази пілотного проекту.

2. Начальникам митних постів, начальнику відділу митних інформаційних технологій забезпечити:

2.1. Організацію процесу оформлення ЕВМД (ЕПМД), що подаються підприємствами, які вперше залучаються до електронного декларування, після успішного подання та оформлення електронних попередніх повідомлень та електронних попередніх декларацій.

2.2. Отримання посадовими особами митного органу, які будуть виконувати функції з митного контролю та оформлення товарів за ЕВМД (ЕПМД) згідно з цим наказом, ключів електронного цифрового підпису відповідно до Порядку організації та розповсюдження електронного цифрового підпису в митній службі України, затвердженого наказом Держмитслужби України від 20.02.2012 N 116 (Перелік N 116).

3. З метою забезпечення контролю за дотриманням вимог законодавства про оплату послуг за організацію збирання, заготівлі та утилізації використаних тари і пакувальних матеріалів при ввезенні на митну територію України товарів підприємствами, які залучені до пілотного проекту, начальнику відділу митних інформаційних технологій забезпечити щотижневе інформування територіального органу Державної екологічної інспекції про факти митного оформлення товарів такими підприємствами.

Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

 

Начальник митниці

О. І. Похилько

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали