МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 17 серпня 2011 року N 415

Про проведення в 2011 році атестації жеребців-плідників для племінного використання

Відповідно до статті 10 Закону України "Про племінну справу у тваринництві", Положення про порядок проведення атестації та допуску до відтворення плідників для племінного використання, затвердженого наказом Міністерства аграрної політики України від 20.12.2005 N 720, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 02.03.2006 за N 220/12094 (із змінами), наказую:

1. Атестаційній комісії з атестації жеребців-плідників для племінного використання провести атестацію з експертною оцінкою жеребців-плідників:

української верхової та інших порід, що допущені до використання в українській верховій, - на базі товариства з обмеженою відповідальністю "Жашківський кінний завод" Жашківського району Черкаської області (Нечипоренко В. М., за згодою) - з 29 до 30 жовтня 2011 року;

гуцульської породи - на базі науково-виробничої асоціації "Племконецентр" Закарпатської області (Головач М. Й., за згодою) - з 9 до 11 вересня 2011 року;

інших порід - на основі заяв та документів, поданих власниками жеребців-плідників, - до 18 листопада 2011 року.

2. Товариству з обмеженою відповідальністю "Жашківський кінний завод" та науково-виробничої асоціації "Племконецентр" організувати матеріально-технічне забезпечення з проведення атестації з експертною оцінкою жеребців-плідників для племінного використання з наданням виробничих приміщень та дотриманням вимог ветеринарного законодавства.

3. Власникам жеребців-плідників для проведення атестації та оцінки забезпечити завіз тварин на базу:

товариства з обмеженою відповідальністю "Жашківський кінний завод" - до 29 листопада 2011 року;

науково-виробничої асоціації "Племконецентр" - до 9 вересня 2011 року.

4. Атестаційній комісії за результатами атестації до 30 листопада 2011 року підготувати та подати матеріали щодо допуску жеребців-плідників для племінного використання на розгляд та затвердження керівництву Мінагрополітики України.

5. Департаменту тваринництва (Гетя А. А.), Департаменту фінансово-кредитної політики (Ахіджанов Б. Р.) відповідно до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для виконання програми селекції у тваринництві та птахівництві на підприємствах агропромислового комплексу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18 травня 2011 року N 515 (Постанова N 515), забезпечити виділення коштів на проведення атестації з експертною оцінкою жеребців-плідників для племінного використання, підготовку та видання каталогу жеребців-плідників, допущених для племінного використання.

6. Асоціації по розведенню та скачках чистокровних верхових коней "Жокей-клуб "Україна" (Згара К. К., за згодою) забезпечити підготовку та видавництво каталогу жеребців-плідників, допущених для племінного використання.

7. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра Сеня О. В.

 

Заступник Міністра -
керівник апарату

С. І. Мельник

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали