РАДА МІНІСТРІВ УКРАЇНСЬКОЇ РСР

ПОСТАНОВА

від 18 березня 1989 р. N 85

Київ

Про проведення в Чернігівській області експерименту по розширенню прав Рад народних депутатів по керівництву місцевою промисловістю

З метою посилення впливу Рад народних депутатів на роботу місцевої промисловості, відповідно до постанови ЦК КПРС і Ради Міністрів СРСР від 17 липня 1987 р. N 824 Рада Міністрів Української РСР ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Підпорядкувати, в порядку експерименту, чернігівське виробниче об'єднання "Зубр" Чернігівському облвиконкому, вивівши його з системи Міністерства місцевої промисловості УРСР.

У зв'язку з цим провести за станом на 1 січня 1989 р. зміну планово-фінансових показників по Міністерству місцевої промисловості УРСР і Чернігівському облвиконкому.

Чернігівське виробниче об'єднання "Зубр" у своїй діяльності користується чинним законодавством з питань місцевої промисловості.

2. Міністерству місцевої промисловості УРСР забезпечувати для виробничого об'єднання "Зубр" виконання на госпрозрахунковій основі науково-технічних, проектних і конструкторських робіт, а також розробку нормативно-технічної та методичної документації.

3. Держплану УРСР, Держпостачу УРСР і Міністерству фінансів УРСР здійснювати планування економічного та соціального розвитку чернігівського виробничого об'єднання "Зубр", доводити йому контрольні цифри, державні замовлення, ліміти, нормативи і фінансові показники, а також забезпечувати матеріально-технічне постачання об'єднання через Чернігівський облвиконком, відповідні територіальні органи Держпостачу УРСР, інших міністерств і відомств УРСР.

4. Чернігівському облвиконкому про результати фінансово-господарської діяльності виробничого об'єднання "Зубр" за 1989 рік доповісти Раді Міністрів УРСР в березні 1990 року.

 

Голова
Ради Міністрів УРСР

В. МАСОЛ

Керуючий Справами
Ради Міністрів УРСР

В. ПЄХОТА

Інд. 23

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали