МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 02.06.2011 р. N 164-р

Про проведення в Миколаївській області заходів до Дня скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні та 70-ї річниці початку Великої Вітчизняної війни 1941 - 1945 років

Розпорядження знято з контролю(згідно з розпорядженням Миколаївської обласної державної адміністрації від 5 березня 2012 року N 56-р) (Розпорядження N 56-р)

Відповідно до статей 2, 25 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", на виконання Постанови Верховної Ради України від 20 травня 2011 року "Про запровадження в Україні особливої церемонії - проведення 22 червня кожного року Хвилини пам'яті по загиблим у роки Великої Вітчизняної війни 1941 - 1945 рр.", розпорядження Кабінету Міністрів України від 27 квітня 2011 року N 361-р "Про затвердження плану заходів з відзначення у 2011 році Дня скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні та 70-ї річниці початку Великої Вітчизняної війни 1941 - 1945 років" (План N 361-р), доручення Глави Адміністрації Президента України від 22 квітня 2011 року та від 10 травня 2011 року N 02-01/1286, доручення Кабінету Міністрів України від 11 травня 2011 року N 23646/0/1-11, з метою відзначення в Миколаївській області Дня скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні та 70-ї річниці початку Великої Вітчизняної війни 1941 - 1945 років:

1. Затвердити заходи з проведення в Миколаївській області Дня скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні та 70-ї річниці початку Великої Вітчизняної війни 1941 - 1945 років (далі - заходи), що додаються.

2. Затвердити кошторис витрат на проведення у Миколаївській області заходів до Дня скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні та 70-ї річниці початку Великої Вітчизняної війни 1941 - 1945 років (додається).

3. Доручити головам райдержадміністрацій, керівникам управлінь, відділів, інших структурних підрозділів облдержадміністрації та запропонувати міським (міст обласного значення) головам забезпечити виконання затверджених заходів і надати управлінню з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю облдержадміністрації інформацію про проведену роботу до 1 липня та 5 грудня 2011 року.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови - керівника апарату облдержадміністрації Рукоманова В. М.

 

Голова облдержадміністрації

М. П. Круглов


 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження Миколаївської обласної державної адміністрації
02.06.2011 N 164-р


ЗАХОДИ
з проведення в Миколаївській області Дня скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні та 70-ї річниці початку Великої Вітчизняної війни 1941 - 1945 років

1. Провести покладання квітів до меморіального комплексу на честь героїв-десантників загону К. Ф. Ольшанського.

Управління облдержадміністрації: культури, з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю, організаційний відділ апарату облдержадміністрації, виконавчий комітет Миколаївської міської ради (за узгодженням).

22 червня 2011 року.


2. Провести у містах, селах, селищах, у трудових колективах, навчальних закладах, військових частинах заходи щодо вшанування пам'яті загиблих: покладання квітів на могили загиблих воїнів і жертв фашизму; екскурсії та походи до пам'ятних місць, зустрічі з учасниками та очевидцями подій.

Райдержадміністрації, виконавчі комітети міських (міст обласного значення) рад (за узгодженням), управління освіти і науки облдержадміністрації, організації ветеранів України (за узгодженням).

Червень 2011 року.


3. Підготувати та оприлюднити у місцевих засобах масової інформації звернення керівників місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування до населення області до Дня скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні та 70-ї річниці початку Великої Вітчизняної війни 1941 - 1945 років.

Райдержадміністрації, виконавчі комітети міських (міст обласного значення) рад (за узгодженням).

До 22 червня 2011 року.


4. Провести зустрічі з ветеранами Великої Вітчизняної війни, вдовами ветеранів війни і жертв нацистських переслідувань, за результатами яких вжити заходів, спрямованих на поліпшення їх житлового, соціального, медичного, побутового обслуговування.

Райдержадміністрації, виконавчі комітети міських (міст обласного значення) рад (за узгодженням), Головне управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації, управління охорони здоров'я облдержадміністрації.

Червень 2011 року.


5. Провести додаткові обстеження матеріально-побутових умов проживання ветеранів війни, осіб, на яких поширюється чинність Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту", жертв нацистських переслідувань, за результатами якого вжити заходів щодо поліпшення їх соціально-побутового, медичного обслуговування.

Головне управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації.

Травень - червень 2011 року.


6. Вжити заходів по наданню ветеранам Великої Вітчизняної війни, членам сімей загиблих (померлих) військовослужбовців, жертвам нацистських переслідувань адресної грошової та натуральної допомоги, виходячи з можливостей місцевих бюджетів.

Райдержадміністрації, виконавчі комітети міських (міст обласного значення) рад (за узгодженням), управління охорони здоров'я облдержадміністрації, Головне управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації.

Червень 2011 року.


7. Забезпечити організацію відвідування представниками місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування ветеранів Великої Вітчизняної війни, членів сімей загиблих (померлих) військовослужбовців, жертв нацистських переслідувань, які проживають в будинках-інтернатах, пансіонатах для ветеранів війни та праці, стаціонарних відділеннях для постійного та тимчасового проживання територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг), перебувають тимчасово на стаціонарному лікуванні в медичних закладах області.

Райдержадміністрації, виконавчі комітети міських (міст обласного значення) рад (за узгодженням), управління охорони здоров'я облдержадміністрації, Головне управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації.

Червень 2011 року.


8. Упорядкувати військові поховання, пам'ятники, обеліски, меморіальні комплекси, пам'ятні знаки, пов'язані з героїчними подіями війни.

Райдержадміністрації, виконавчі комітети міських (міст обласного значення) рад (за узгодженням).

Червень 2011 року.


9. Організувати в палацах, будинках культури, бібліотеках та музеях області тематичні виставки, лекції, присвячені Дню скорботи і вшануванню пам'яті жертв війни в Україні та 70-ї річниці початку Великої Вітчизняної війни 1941 - 1945 років.

Управління культури облдержадміністрації, райдержадміністрації, виконавчі комітети міських (міст обласного значення) рад (за узгодженням).

Червень - грудень 2011 року.


10. Забезпечити проведення у навчальних закладах області тематичних "круглих столів", семінарів, лекцій, уроків пам'яті, зустрічей з ветеранами Великої Вітчизняної війни, присвячених Дню скорботи і вшануванню пам'яті жертв війни в Україні та 70-ї річниці початку Великої Вітчизняної війни 1941 - 1945 років. Привести в належний стан шкільні музеї, кімнати та куточки бойової та трудової слави.

Управління освіти і науки облдержадміністрації, обласна організація ветеранів України (за узгодженням), райдержадміністрації, виконавчі комітети міських (міст обласного значення) рад (за узгодженням).

Протягом 2011 року.


11. Активізувати роботу пошукових загонів, екскурсійних груп у музеях історії та військової слави.

Райдержадміністрації, виконавчі комітети міських (міст обласного значення) рад (за узгодженням), управління освіти і науки облдержадміністрації.

Протягом 2011 року.


12. В населених пунктах області забезпечити несення почесної варти біля Вічного вогню, інших споруд та об'єктів, що увічнюють пам'ять про Перемогу та подвиги її учасників.

Райдержадміністрації, виконавчі комітети міських (міст обласного значення) рад (за узгодженням).

Червень 2011 року.


13. Провести місячник пам'яті, присвячений 70-річчю від початку Великої Вітчизняної війни.

Райдержадміністрації, виконавчі комітети міських (міст обласного значення) рад (за узгодженням), управління освіти і науки облдержадміністрації.

Червень 2011 року.


14. Відзначити дні героїчної оборони населених пунктів області у 1941 році.

Райдержадміністрації, виконавчі комітети міських (міст обласного значення) рад (за узгодженням), управління освіти і науки облдержадміністрації.

Серпень 2011 року.


15. Надавати необхідну допомогу в установленому чинним законодавством порядку громадським організаціям ветеранів для здійснення їх статутної діяльності.

Райдержадміністрації, виконавчі комітети міських (міст обласного значення) рад (за узгодженням).

Постійно.


16. Організувати цикли публікацій в друкованих засобах масової інформації, теле- та радіопередач, присвячені Дню скорботи і вшануванню пам'яті жертв війни в Україні та 70-ї річниці початку Великої Вітчизняної війни 1941 - 1945 років.

Райдержадміністрації, виконавчі комітети міських (міст обласного значення) рад (за узгодженням), управління у справах преси та інформації облдержадміністрації, Миколаївська обласна державна телерадіокомпанія (за узгодженням).

Червень 2011 року.


17. Забезпечити широке висвітлення заходів та відповідних тематичних матеріалів у засобах масової інформації.

Управління у справах преси та інформації облдержадміністрації, Миколаївська обласна державна телерадіокомпанія (за узгодженням), райдержадміністрації, виконавчі комітети міських (міст обласного значення) рад (за узгодженням).

Червень-липень 2011 року.


18. У День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні приспустити Державний Прапор України, обмежити проведення розважальних заходів, внести відповідні зміни до програм радіо і телебачення.

Райдержадміністрації, виконавчі комітети міських (міст обласного значення) рад (за узгодженням), обласна державна телерадіокомпанія (за узгодженням).

22 червня 2011 року.


19. Провести в населених пунктах області відповідні меморіальні заходи з вшанування пам'яті жертв війни в Україні, під час яких, 22 червня 2011 року о 10.00 оголосити хвилину мовчання, зупинивши на цей час роботу в органах державної влади та органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах та організаціях (крім підприємств, де це не допускається за технологією виробництва), рух громадського та приватного транспорту з подаванням відповідних звукових сигналів.

Райдержадміністрації, виконавчі комітети міських (міст обласного значення) рад (за узгодженням).

22 червня 2011 року.


20. Забезпечити належний медичний супровід заходів, присвячених Дню скорботи і вшануванню пам'яті жертв війни в Україні та 70-ій річниці початку Великої Вітчизняної війни 1941 - 1945 років.

Райдержадміністрації, виконавчі комітети міських (міст обласного значення) рад (за узгодженням), управління охорони здоров'я облдержадміністрації.

Червень 2011 року.


21. Забезпечити належний громадський порядок, безпеку дорожнього руху для громадян у місцях проведення заходів, присвячених Дню скорботи і вшануванню пам'яті жертв війни в Україні та 70-ї річниці початку Великої Вітчизняної війни 1941 - 1945 років.

Райдержадміністрації, виконавчі комітети міських (міст обласного значення) рад (за узгодженням), УМВС України в Миколаївській області (за узгодженням).

Червень 2011 року.


 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження Миколаївської обласної державної адміністрації
02.06.2011 N 164-р


Кошторис витрат
на проведення у Миколаївській області заходів до Дня скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні та 70-ї річниці початку Великої Вітчизняної війни 1941 - 1945 років

1. Технічне супроводження заходу

- 2000 грн.

2. Квіткова продукція

- 1500 грн.

РАЗОМ:

- 3500 грн.

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали