ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 25.05.2012 р. N 862

Київ

Про проведення в місті Києві з 16 червня до 2 вересня 2012 року Екстрим-фестивалю

Відповідно до статті 22 Закону України "Про столицю України - місто-герой Київ", статті 32 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", розпорядження Кабінету Міністрів України від 27.04.2011 N 360-р "Про заходи щодо підготовки та проведення в Україні у 2012 році Року спорту та здорового способу життя" (План N 360-р), Порядку організації та проведення в м. Києві недержавних масових громадських заходів політичного, релігійного, культурно-просвітницького, спортивного, видовищного та іншого характеру, затвердженого рішенням Київської міської ради від 24.06.99 N 317/418, з метою забезпечення розвитку фізичної культури і спорту та здорового способу життя, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Підтримати ініціативу громадської організації "Українська федерація вейкбордингу та воднолижного спорту" щодо проведення в місті Києві з 16 червня до 2 вересня 2012 року Екстрим-фестивалю (далі - Захід) в парку "Дружби народів", в рамках якого відбудуться змагання серед команд: з вейкбордингу, воднолижного спорту, паркуру, петанку, пейнтболу, міні-гольфу, настільного тенісу, хокею, пляжного волейболу, футболу, памп-треку, футволею, авіамодельного спорту, боулдерингу, слеклайну, снінбордингу, брейкдансу, черлідінгу та програми для молоді "Танці на піску", конкурсу піщаних фігур.

2. Взяти до відома, що відповідальність за підготовку та проведення Заходу взяла на себе громадська організація "Українська федерація вейкбордингу та воднолижного спорту".

3. Головному управлінню у справах сім'ї, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) сприяти своєчасному вирішенню організаційних питань щодо проведення Заходу.

4. Громадській організації "Українська федерація вейкбордингу та воднолижного спорту" забезпечити дотримання Правил благоустрою міста Києва, затверджених рішенням Київської міської ради від 25.12.2008 N 1051/1051, під час підготовки та проведення Заходу з 16 червня до 2 вересня 2012 року в парку "Дружби народів" та відновлення порушеного благоустрою.

5. Просити Головне управління МВС України в м. Києві забезпечити охорону громадського порядку під час проведення Заходу в парку "Дружби народів".

6. Головному управлінню охорони здоров'я виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити чергування необхідної кількості машин швидкої медичної допомоги під час проведення Заходів.

7. Заступникові голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків прийняти рішення щодо висвітлення в засобах масової інформації змісту цього розпорядження.

8. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Київської міської державної адміністрації Новохатька Л. М.

 

Голова

О. Попов

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали