ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 12.04.2011 р. N 159

Про проведення в області тижня охорони праці

Відповідно до статей 16, 24 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", статті 34 Закону України "Про охорону праці", Указу Президента України від 18 серпня 2006 року N 685/2006 "Про День охорони праці", з метою організації і проведення в області з 25 по 29 квітня 2011 року тижня охорони праці:

1. Утворити обласну робочу групу з підготовки та проведення в області тижня охорони праці (далі - обласна робоча група) у складі згідно з додатком.

2. Затвердити заходи з підготовки та проведення в області тижня охорони праці, що додаються.

3. Головам райдержадміністрацій, міським головам міст обласного значення утворити відповідні робочі групи та затвердити заходи щодо проведення тижня охорони праці, взяти активну участь у проведенні урочистого засідання обласної координаційної ради з питань безпечної життєдіяльності населення з нагоди Всесвітнього дня охорони праці.

4. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови облдержадміністрації від 6 квітня 2010 року N 161 "Про проведення в області тижня охорони праці".

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Спірідонову Л. М.

 

Голова обласної
державної адміністрації

М. Джига

 

Додаток
до розпорядження Вінницької обласної державної адміністрації
12.04.2011 N 159

СКЛАД
обласної робочої групи з підготовки та проведення в області тижня охорони праці

АКСЕЛЬРОД
Роман Борисович

- заступник голови облдержадміністрації, голова обласної робочої групи

КОВАЛЬ
Анатолій Дмитрович

- начальник управління Держгірпромнагляду у Вінницькій області, заступник голови обласної робочої групи (за згодою)

ДАНИЛЬЧЕНКО
Віктор Миколайович

- заступник начальника Головного управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації

ЄРМАКОВ
Юрій Валентинович

- голова обласної організації роботодавців підприємств гірничої галузі України (за згодою)

ЗАЙЦЕВА
Валентина Григорівна

- головний державний санітарний лікар області (за згодою)

ЗАПОРОЖАН
Андрій Вікторович

- заступник голови Федерації профспілок області (за згодою)

ОЛІЙНИК
Михайло Петрович

- начальник управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у Вінницькій області (за згодою)

ПІВТОРАК
Анатолій Васильович

- виконавчий директор обласного об'єднання роботодавців "Прогрес" Вінницької області (за згодою)

СКРИПНИК
Марія Василівна

- начальник управління культури і туризму облдержадміністрації

СТЕФАНКОВ
Микола Ілліч

- начальник відділу державної експертизи умов праці та з питань охорони праці Головного управління праці та соціального захисту населення - головний державний експерт з умов праці області

ШЕВЧУК
Руслан Богданович

- начальник управління МНС України в Вінницькій області (за згодою).

 

Заступник голови - керівник
апарату обласної державної адміністрації

О. Прокопчук

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження Вінницької обласної державної адміністрації
12.04.2011 N 159

ЗАХОДИ
з підготовки та проведення в області тижня охорони праці

N
з/п

Зміст заходів

Термін виконання

Відповідальні за виконання

1

2

3

4

1.

Опублікувати звернення обласної робочої групи з підготовки та проведення в області тижня охорони праці до органів виконавчої влади, об'єднань роботодавців, профспілок, місцевих засобів масової інформації, керівників і працівників підприємств, установ, організацій області.

Квітень

Головне управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації, управління у справах преси та інформації облдержадміністрації

2.

Створити на галузевому та виробничому рівнях оргкомітети з відзначення Дня охорони праці, визначення відповідних заходів і затвердження планів їх реалізації.

- " -

Управління Держгірпромнагляду у Вінницькій області

3.

Підготувати інформаційні матеріали, стенди присвячені Дню охорони праці.

- " -

Управління Держгірпромнагляду у Вінницькій області, підприємства, установи та організації області

4.

Організувати зустріч з потерпілими від нещасних випадків на виробництві та профзахворювання Вінницького району. Організувати богослужіння та поминальні панахиди по загиблих на виробництві в районах.

- " -

Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у Вінницькій області

5.

Взяти участь в семінарах, нарадах з керівниками підприємств, спеціалістами охорони праці, профспілковими лідерами районів в рамках проведення всесвітнього Дня охорони праці.

- " -

Головне управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації, управління Держгірпромнагляду у Вінницькій області, управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у Вінницькій області, райдержадміністраціі, виконкоми міських рад міст обласного значення

6.

Провести в установах, організаціях та на підприємствах області науково-практичні конференції, "круглі столи", семінари, огляди конкурси з питань охорони праці.

- " -

Головне управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації, управління Держгірпромнагляду у Вінницькій області, управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у Вінницькій області, райдержадміністраціі, виконкоми міських рад міст обласного значення

7.

Взяти участь в проведені нарад, семінарів з роз'яснень питань впровадження і функціонування системи управління охороною праці на підприємствах області.

- " -

Управління Держгірпромнагляду у Вінницькій області

8.

Організувати проведення розширених нарад з спеціалістами охорони праці управлінь агропромислового розвитку райдержадміністрацій.

- " -

Управління Держгірпромнагляду у Вінницькій області

9.

Організувати в межах повноважень перевірку правильності розслідування всіх нещасних випадків на виробництві, які мали місце у 1 кварталі 2011 року. Особливу увагу звернути на факти, що викладені у скаргах і зверненнях з цих питань, з метою захисту прав та соціальних інтересів працівників, потерпілих на виробництві.

- " -

Управління Держгірпромнагляду у Вінницькій області, управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у Вінницькій області

10.

Провести відкриті уроки з студентами вищих та професійно-технічних навчальних закладів на підприємствах електроенергетики та будівництва.

- " -

Управління Держгірпромнагляду у Вінницькій області, управління освіти і науки облдержадміністрації, управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у Вінницькій області, Федерація профспілок області

11.

Організувати огляд-конкурс з охорони праці серед підприємств, підвести підсумки з визначенням та заохоченням кращих трудових колективів, керівників підприємств, голів первинних профспілок, спеціалістів з охорони праці за активну участь у проведенні тижня охорони праці, підвищенні рівня безпеки, гігієни праці та виробничого середовища.

- " -

Головне управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації, управління Держгірпромнагляду у Вінницькій області, управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у Вінницькій області, Федерація профспілок області, обласна організація об'єднання "Прогрес"

12.

Висвітлювати здобутки та проблеми охорони праці у місцевих засобах масової інформації та програмі "Актуальне інтерв'ю" на обласному державному телебаченні за участю представників управління Держгірпромнагляду у Вінницькій області, Головного управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації, управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у Вінницькій області, організації об'єднання роботодавців "Прогрес", Федерація профспілок області, інших громадських організацій.

- " -

Управління у справах преси та інформації облдержадміністрації, управління Держгірпромнагляду у Вінницькій області, обласна робоча група

13.

Провести урочисте засідання обласної координаційної ради з питань безпечної життєдіяльності населення з нагоди Всесвітнього дня охорони праці. Нагородження переможців огляду-конкурсу.

28 квітня 2011 року

Обласна робоча група

14.

Підвести підсумки проведення тижня охорони праці та інформувати про це Головне управління праці та соціального захисту населення обласної державної адміністрації.

До 12 травня 2011 року

Робочі групи райдержадміністрацій та виконкомів міських рад міст обласного значення

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали