МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 11 серпня 2011 року N 973

Про проведення VI Форуму творчої та наукової інтелігенції держав - учасниць СНД

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 6 червня 2011 р. N 489-р "Про затвердження плану заходів з підготовки та проведення в Україні у 2011 році VI Форуму творчої на наукової інтелігенції держав - учасниць СНД" (План N 489-р) та протоколу міждержавних робочих консультацій з питань підготовки і проведення VI Форуму творчої на наукової інтелігенції держав - учасниць СНД від 16 липня 2011 року наказую:

1. Визначити відповідальним виконавцем за проведення VI Форуму творчої та наукової інтелігенції держав - учасниць СНД (далі - VI Форум) у жовтні 2011 р. Київський національний університет імені Тараса Шевченка.

2. Київському національному університету імені Тараса Шевченка (Губерський Л. В.) забезпечити проведення VI Форуму відповідно до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансової підтримки розвитку інфраструктури у сфері наукової діяльності, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 лютого 2011 р. N 273 (Постанова N 273).

3. Департаменту економіки та фінансування (Даниленко С. В.) разом з департаментом наукової діяльності та ліцензування (Гончаренко М. Ф.) забезпечити фінансування VI Форуму в обсязі 650,0 тисяч гривень (шістсот п'ятдесят тисяч гривень) за бюджетною програмою КПКВ 2201340 "Фінансова підтримка розвитку інфраструктури у сфері наукової діяльності".

4. Управлінню бухгалтерського обліку та звітності (Стиренко Л. М.) забезпечити перерахування бюджетних коштів відповідальному виконавцю.

5. Контроль за виконанням наказу покласти на першого заступника Міністра Суліму Є. М.

 

Міністр

Д. В. Табачник

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали