МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 26 жовтня 2011 року N 1220

Про проведення VI Міжнародного форуму "Дизайн-освіта 2011"

З метою підвищення рівня підготовки фахівців, обговорення методик викладання професійно-орієнтованих дисциплін у вищих дизайнерських школах України та зарубіжних країн наказую:

1. Провести з 30 жовтня по 4 листопада 2011 року VI Міжнародний форум "Дизайн-освіта 2011" (далі - Форум) на базі Харківської державної академії дизайну і мистецтв.

2. Харківській державній академії дизайну і мистецтв (Даниленко В. Я.):

2.1. Забезпечити проведення Форуму на високому організаційному та науково-методичному рівні.

2.2. Довести до відома вищих навчальних закладів України та зарубіжних країн умови проведення Форуму.

2.3. Здійснити розміщення учасників Форуму.

2.4. Подати звіт про проведення Форуму у 10-денний термін після його завершення на адресу Інституту інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства.

3. Керівникам вищих навчальних закладів відрядити студентів і науково-педагогічних працівників для участі у Форумі. Відшкодування витрат на відрядження учасників здійснити за рахунок вищих навчальних закладів, в яких вони відповідно навчаються (працюють).

4. Витрати на організацію і проведення Форуму здійснити за рахунок базового вищого навчального закладу, вищих навчальних закладів, що беруть у ньому участь, спонсорських та коштів з інших джерел.

5. Департаменту вищої освіти (Болюбаш Я. Я.) спільно з Інститутом інноваційних технологій і змісту освіти (Удод О. А.) підвести підсумки Форуму та довести їх до відома вищих навчальних закладів.

6. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

Перший заступник Міністра

Є. М. Суліма

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали