НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ ЗВ'ЯЗКУ ТА ІНФОРМАТИЗАЦІЇ

РІШЕННЯ

від 24 травня 2012 року N 257

Про проведення вимірювання показників якості рухомого (мобільного) зв'язку

Відповідно до звернення Державного підприємства "Український державний центр радіочастот" (лист від 16.05.2012 N 15/і-01/190/7348) щодо проведення вимірювання показників якості зв'язку Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації, вирішила:

1. Погодитися із пропозицією Державного підприємства "Український державний центр радіочастот" щодо забезпечення вимірювання показників якості послуг рухомого (мобільного) зв'язку під час проведення чемпіонату Європи з футболу та протягом місяця після його закінчення із залученням у встановленому порядку вимірювальних лабораторій, які мають необхідний рівень акредитації.

2. Департаменту забезпечення діяльності оприлюднити рішення на офіційному веб-сайті НКРЗІ та опублікувати у журналі "Бюлетень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації" (офіційне видання).

 

Голова

П. Яцук

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали