Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про проведення Всеукраїнської патріотично-молодіжної акції "За сім'ю та дітей!"

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 21.05.2019 р. N 904

Київ

Про проведення Всеукраїнської патріотично-молодіжної акції "За сім'ю та дітей!"

Відповідно до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Указу Президента України від 13 жовтня 2015 року N 580 "Про Стратегію національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016 - 2020 роки" (Указ N 580/2015), Плану дій щодо реалізації Стратегії національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2017 - 2020 роки, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 18 жовтня 2017 року N 743-р, Порядку організації та проведення в Києві недержавних масових громадських заходів політичного, релігійного, культурно-просвітницького, спортивного, видовищного та іншого характеру, затвердженого рішенням Київської міської ради від 24 червня 1999 року N 317/418, враховуючи звернення громадської організації "Громадянський рух "Всі разом!" від 12 лютого 2019 року N 5540, з метою організації змістовного дозвілля молоді, популяризації здорового способу життя та національно-патріотичного виховання молоді:

1. Підтримати ініціативу громадської організації "Громадянський рух "Всі разом!" щодо проведення у місті Києві 01 та 02 червня 2019 року з 12.00 до 22.00 Всеукраїнської патріотично-молодіжної акції "За сім'ю та дітей!" на вулиці Хрещатик (від Майдану Незалежності до вулиці Прорізної) (далі - Захід).

2. Взяти до відома, що:

2.1. Відповідальність за підготовку та проведення Заходу взяла на себе громадська організація "Громадянський рух "Всі разом!" (далі - Організатор).

2.2. Монтаж конструкцій та обладнання, необхідного для організації та проведення Заходу, здійснюватиметься з 12.00 31 травня до 10.00 01 червня 2019 року на вулиці Хрещатик (територія пішохідної зони від Майдану Незалежності до вул. Хрещатик, 22).

2.3. Демонтаж конструкцій і обладнання здійснюватиметься з 22.00 02 червня до 12.00 03 червня 2019 року на вулиці Хрещатик (територія пішохідної зони від Майдану Незалежності до вул. Хрещатик, 22).

3. Організатору забезпечити:

3.1. Дотримання Правил благоустрою міста Києва, затверджених рішенням Київської міської ради від 25 грудня 2008 року N 1051/1051, під час підготовки та проведення Заходу й відновлення порушеного благоустрою.

3.2. Розроблення, погодження з Управлінням патрульної поліції в м. Києві Департаменту патрульної поліції та подання на затвердження Департаменту транспортної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) схеми організації дорожнього руху.

3.3. Погодження у встановленому порядку з Департаментом промисловості та розвитку підприємництва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) схеми організації торговельного процесу на території проведення Заходу.

3.4. Виконання суб'єктами господарювання під час проведення Заходу вимог рішення Київської міської ради від 23 грудня 2010 року N 413/5225 "Про деякі питання з упорядкування в м. Києві роздрібної торгівлі алкогольними, слабоалкогольними напоями, вином столовим, пивом (крім безалкогольного) та тютюновими виробами".

3.5. Встановлення туалетних модульних кабін, додаткових урн, контейнерів для збору побутових відходів та своєчасне вивезення сміття й прибирання території проведення Заходу.

3.6. Дотримання та виконання вимог пожежної й техногенної безпеки під час підготовки та проведення Заходу.

4. Департаменту молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) сприяти у вирішенні організаційних питань, пов'язаних з проведенням Заходу в місті.

5. Просити Головне управління Національної поліції у м. Києві та Управління патрульної поліції в м. Києві Департаменту патрульної поліції забезпечити:

5.1. Вжиття заходів для забезпечення публічної безпеки й порядку під час організації та проведення Заходу.

5.2. Обмеження/заборону руху всіх видів транспортних засобів з 00.01 01 червня до 23.59 02 червня 2019 року на вулиці Хрещатик від Майдану Незалежності до вулиці Прорізної (проект плану перекриття руху додається).

5.3. Умови для вільного заїзду на територію проведення Заходу та виїзду з неї транспортних засобів, які будуть перевозити технічне обладнання та апаратуру.

6. Департаменту транспортної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) у встановленому порядку на час проведення Заходу внести зміни в роботу маршрутів наземного пасажирського транспорту загального користування, шлях слідування яких проходить вулицями, де буде проводитися Захід, відповідно до схеми організації дорожнього руху.

7. Департаменту охорони здоров'я виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити чергування бригад екстреної (швидкої) медичної допомоги під час проведення Заходу в установленому порядку.

8. Просити Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у місті Києві забезпечити чергування пожежно-рятувальної техніки під час проведення Заходу, зазначеного у пункті 1 цього розпорядження, у встановленому порядку.

9. Просити Головне управління Держпродспоживслужби в м. Києві здійснити моніторинг об'єктів торгівлі на території проведення Заходу щодо дотримання суб'єктами господарювання основних принципів та вимог до безпечності та якості харчових продуктів.

10. Департаменту промисловості та розвитку підприємництва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) разом з Шевченківською районною в місті Києві державною адміністрацією забезпечити контроль за дотриманням Організатором Заходу вимог рішення Київської міської ради від 23 грудня 2010 року N 413/5225 "Про деякі питання з упорядкування в м. Києві роздрібної торгівлі алкогольними, слабоалкогольними напоями, вином столовим, пивом (крім безалкогольного) та тютюновими виробами".

11. Київському міському центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) організувати чергування мобільних медичних лабораторій для здійснення анонімного безкоштовного експрес-тестування та консультації на наявність ВІЛ-інфекції й гепатиту B/C.

12. Департаменту суспільних комунікацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), управлінню інформаційного забезпечення та доступу до публічної інформації апарату виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) поінформувати мешканців столиці (анонс) про Захід і забезпечити висвітлення інформації про зміни в організації дорожнього руху та в роботі маршрутів наземного пасажирського транспорту загального користування, наданої Департаментом транспортної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), у комунальних, цифрових та інших засобах масової комунікації.

13. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Київської міської державної адміністрації Мондриївського В. М.

 

Голова

В. Кличко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали