МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 11 жовтня 2011 року N 535

Про проведення XIV сільськогосподарської виставки "Агроринок / Фермер України - 2011"

З метою висвітлення перспективних шляхів розвитку фермерства в Україні, представлення досягнень фермерських господарств регіонів України та розвитку інфраструктури оптових ринків сільськогосподарської продукції, просування вітчизняної агропромислової продукції на зарубіжні ринки та підтримки Міністерством аграрної політики та продовольства України XIV сільськогосподарської виставки "Агроринок / Фермер України - 2011", яка відбудеться з 19 по 21 жовтня 2011 року на території оптового ринку сільськогосподарської продукції "Столичний" (м. Київ, вул. Велика Кільцева, 110-а), наказую:

1. Затвердити склад організаційного комітету з підготовки та проведення XIV сільськогосподарської виставки "Агроринок / Фермер України - 2011" (далі - Оргкомітет) у складі, що додається.

2. Визначити організатором XIV сільськогосподарської виставки "Агроринок / Фермер України - 2011" є ТОВ "Експо-центр "Господар" (далі - Організатор): 01042, м. Київ, вул. Патріса Лумумби, 21, оф. 421, тел./факс: (044) 501-78-23, 501-78-24, (050) 391-94-72).

3. Департаменту тваринництва (Гетя А. А.), Департаменту науково-освітнього забезпечення АПВ та розвитку сільських територій (Синявська І. М.), ТОВ "Експо-центр "Господар" (Данкевич М. Г.), Асоціації фермерів та приватних землевласників України (Миркевич М. С., за згодою) розробити та подати на затвердження Оргкомітету XIV сільськогосподарської виставки "Агроринок / Фермер України - 2011" (далі - Виставка) Концепцію участі Міністерства аграрної політики та продовольства України у виставці та підтримки її під час підготовки та проведення.

4. Департаменту тваринництва, Департаменту науково-освітнього забезпечення АПВ та розвитку сільських територій разом з ТОВ "Експо-центр "Господар" розробити і затвердити проект участі Мінагрополітики України та план проведення заходів на виставці.

5. Міністерству аграрної політики та продовольства Автономної Республіки Крим, головним управлінням агропромислового розвитку обласних державних адміністрацій, Управлінню промисловості та агропромислового розвитку Севастопольської міської держадміністрації у термін до 12 жовтня 2011 року укласти угоди з ТОВ "Експо-центр "Господар" стосовно оренди виставкових площ для представлення досягнення фермерства на обласних експозиціях та надати інформацію щодо:

розмірів та змістовного наповнення експозицій, відповідальних за формування експозицій;

проведення у рамках виставки спеціалізованих виставкових заходів, презентацій, семінарів, круглих столів тощо;

кількості господарств, що будуть здійснювати торгівлю на території оптового ринку сільськогосподарської продукції "Столичний" під час роботи виставки та перелік продукції, представленої для реалізації.

6. Департаменту землеробства (Демидов О. А.) розробити програму участі виробників вітчизняної сільськогосподарської техніки у виставці з метою показу кращих розробок, технологій та зразків продукції.

7. Українському державному фонду підтримки фермерських господарств та його відділенням взяти активну участь у формуванні обласних експозицій та представленні фермерства на виставці.

8. Головному управлінню агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації та її підрозділу Львівської обласної виставки АПК "Львів-Експоцентр" взяти активну участь в організації та підготовці виставки.

9. Управлінню патронатної служби Міністра (Чужмир М. А.), Департаменту тваринництва забезпечити висвітлення підготовки та участі Міністерства аграрної політики та продовольства України у виставці в засобах масової інформації, зокрема на веб-сайті Мінагрополітики України.

10. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра Сеня О. В.

 

Міністр

М. В. Присяжнюк

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства аграрної політики та продовольства України
11.10.2011 N 535

Склад
організаційного комітету з підтримки підготовки та проведення XIV сільськогосподарської виставки "Агроринок / Фермер України - 2011"

Синявська
Ірина Максимівна

директор Департаменту науково - освітнього забезпечення АПВ та розвитку сільських територій, співголова Оргкомітету

Миркевич
Микола Степанович

президент Асоціації фермерів та приватних землевласників України, співголова Оргкомітету

Стрижак
Микола Іванович

генеральний директор Українського державного фонду підтримки фермерських господарств, заступник голови Оргкомітету

 

 

Члени Оргкомітету:

 

 

 

Грабовецький
Назар Володимирович

В. о. начальника відділу виставкової діяльності та інформатизації Департаменту тваринництва

 

 

Гринько
Павло Васильович

начальник відділу інженерно-технічного забезпечення та ринків техніки Департаменту землеробства

Демидов
Олександр Анатолійович

директор Департаменту землеробства

Кваша
Сергій Миколайович

директор Департаменту економічного розвитку і аграрного ринку.

 

Секретар оргкомітету,
Генеральний директор
ТОВ "Експо-центр "Господар"

М. Г. Данкевич

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали