ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 25.05.2012 р. N 860

Київ

Про проведення заходу "Постановка в просторі" на Андріївському узвозі, 30-а у Подільському районі

Відповідно до статті 22 Закону України "Про столицю України - місто-герой Київ", статті 32 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Порядку організації та проведення в м. Києві недержавних масових громадських заходів політичного, релігійного, культурно-просвітницького, спортивного, видовищного та іншого характеру, затвердженого рішенням Київської міської ради від 24.06.99 N 317/418, рішення Київської міської ради від 25.12.2008 N 1051/1051 "Про Правила благоустрою міста Києва", з метою створення мистецької події у публічному просторі міста та привернення уваги до міських локацій, яким до цього часу в міському плануванні приділялося мало уваги, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Погодити проведення заходу "Постановка в просторі", що відбудеться 9 червня 2012 р. на Андріївську узвозі, 30-а у Подільському районі.

2. Взяти до відома, що відповідальність за підготовку та проведення заходу взяло на себе Посольство Федеративної Республіки Німеччина в Україні.

3. Взяти до відома, що організація та проведення заходу здійснюється за рахунок коштів Посольства Федеративної Республіки Німеччина в Україні.

4. Під час підготовки та проведення заходу організатору забезпечити дотримання Правил благоустрою міста Києва, затверджених рішенням Київської міської ради від 25.12.2008 N 1051/1051 (зі змінами та доповненнями).

5. Головному управлінню з питань надзвичайних ситуацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити заходи безпеки під час проведення заходу.

6. Головному управлінню охорони здоров'я виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити чергування машин швидкої медичної допомоги під час проведення заходу.

7. Управлінню преси та інформації виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити інформування населення про проведення зазначеного заходу.

8. Подільській районній в місті Києві державній адміністрації забезпечити доступ у двір на Андріївському узвозі, 30-а.

9. Заступникові голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків прийняти рішення щодо висвітлення у засобах масової інформації змісту цього розпорядження.

10. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно із розподілом обов'язків.

 

Голова

О. Попов

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали