ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 30.11.2011 р. N 2231

Київ

Про проведення заходу "Пряма трансляція офіційної церемонії фінального жеребкування УЄФА ЄВРО 2012 2 грудня 2011 року на Майдані Незалежності"

Відповідно до Закону України "Про столицю України - місто-герой Київ", Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Закону України "Про організацію та проведення фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу в Україні", рішення Київської міської ради від 08.02.2007 N 61/722 "Про угоду з Приймаючим містом фінального турніру чемпіонату Європи 2012 року з футболу", Порядку організації та проведення у Києві недержавних масових громадських заходів політичного, культурно-просвітницького, спортивного, видовищного та іншого характеру, затвердженого рішенням Київської міської ради від 24.06.99 N 317/418 (із змінами та доповненнями), з метою популяризації чемпіонату Європи УЄФА ЄВРО 2012™ в місті Києві, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Провести 2 грудня 2011 року захід "Пряма трансляція офіційної церемонії фінального жеребкування УЄФА ЄВРО 2012 2 грудня 2011 року на Майдані Незалежності" (далі - Захід).

2. Затвердити робочий план підготовки та проведення Заходу, що додається.

3. Головному управлінню з питань підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити координацію роботи структурних підрозділів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

4. Під час проведення Заходу забезпечити виконання розділів XI "Дотримання тиші в громадських місцях у м. Києві" та XII "Проведення загальноміських заходів" Правил благоустрою міста Києва, затверджених рішенням Київської міської ради від 25.12.2008 N 1051/1051 (із змінами та доповненнями).

5. Заступникові голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків прийняти рішення щодо висвітлення в засобах масової інформації змісту цього розпорядження.

6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Київської міської державної адміністрації відповідно до розподілу обов'язків.

 

Виконуючий обов'язки голови

О. Мазурчак

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
30.11.2011 N 2231

Робочий план
підготовки та проведення заходу "Пряма трансляція офіційної церемонії фінального жеребкування УЄФА ЄВРО 2012 2 грудня 2011 року на Майдані Незалежності"

N п/п

Зміст роботи

Термін виконання

Відповідальні за підготовку та проведення

1

Забезпечення підготовки та проведення заходу "Пряма трансляція офіційної церемонії фінального жеребкування УЄФА ЄВРО 2012 2 грудня 2011 року на Майдані Незалежності"

2 грудня 2011 року

Головне управління з питань підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації), Головне управління з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації), Управління преси та інформації виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації), Перший національний телеканал України (за згодою), ВАТ "Укртелеком" (за згодою), ТОВ "Медіа-Фасад" (за згодою), ТОВ "Фільм Телевіжн Технолоджі" (за згодою)

2

Встановлення необхідного устаткування для забезпечення належної трансляції фінального жеребкування УЄФА Євро 2012

2 грудня 2011 року

Перший національний телеканал України (за згодою), ВАТ "Укртелеком" (за згодою), ТОВ "Фільм Телевіжн Технолоджі" (за згодою)

3

Забезпечення чергування необхідної кількості карет швидкої медичної допомоги під час проведення заходу "Пряма трансляція офіційної церемонії фінального жеребкування УЄФА ЄВРО 2012 2 грудня 2011 року на Майдані Незалежності"

2 грудня 2011 року

Головне управління охорони здоров'я виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації)

4

Забезпечення прибирання території Майдану Незалежності та вулиці Хрещатик у зв'язку з проведенням заходу

2 грудня 2011 року

Головне управління комунального господарства виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) спільно з Шевченківською районною в місті Києві державною адміністрацією

5

Здійснення контролю за дотриманням вимог правил благоустрою території міста Києва організаторів та учасників заходу.

Забезпечення оформлення відповідного дозволу (ордеру) за скороченою, як виняток, схемою на право тимчасового порушення благоустрою та його відновлення у зв'язку зі встановленням конструкцій для звукового забезпечення трансляції фінального жеребкування УЄФА ЄВРО 2012

2 грудня 2011 року

Головне управління контролю за благоустроєм виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації)

6

Звукове забезпечення прямої трансляції офіційної церемонії фінального жеребкування УЄФА ЄВРО 2012. Встановлення конструкцій для звукового забезпечення заходу

2 грудня 2011 року
19.00 - 20.00

ТОВ "Фільм Телевіжн Технолоджі" (за згодою)

7

Забезпечення, у разі необхідності, тимчасового зняття огородження з боку вулиці Михайлівської (на перетині вулиць Михайлівської та Хрещатику, навпроти Майдану Незалежності) для заїзду транспорту, задіяного у роботах з монтажу та демонтажу конструкцій на тротуарі біля будівлі Будинку Профспілок для звукового забезпечення трансляції фінального жеребкування

2 грудня 2011 року

КП ШЕУ Шевченківського району міста Києва

8

Забезпечення охорони громадського порядку під час проведення заходу

2 грудня 2011 року

ГУ МВС України в м. Києві

9

Перекриття руху транспорту під час підготовки та проведення заходу

2 грудня 2011 року
З 18.55 до 20.00 години (вулиця Хрещатик - від Майдану Незалежності до перетину з вулицею Б. Хмельницького)

Управління ДАІ ГУ МВС України в м. Києві

10

Забезпечення тимчасового вимкнення рекламної дахової конструкції з сюжетом "Надра Банк", телевізійного екрану ТОВ "ХАЙТЕЧ ЕДВЕРТАЙСМЕНТ" та демонтажу сюжетів комерційної реклами на рекламних щитах, що розміщені на будівлі Будинку профспілок, навколо екрану ТОВ "Медіа-Фасад" на час трансляції фінального жеребкування

2 грудня 2011 року, Майдан Незалежності
18.30 - 20.30

Головне управління з питань реклами виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації)

11

Забезпечення вимкнення головного годинника України (годинник на будівлі Будинку Профспілок) на період прямої трансляції фінального жеребкування УЄФА ЄВРО 2012

2 грудня 2011 року Майдан незалежності
19.00 - 20.00

ТОВ "Анжел Адвертайзинг" (за згодою)

12

Початок прямої трансляції церемонії фінального жеребкування УЄФА ЄВРО 2012 (екран на будівлі Будинку Профспілок, Майдан Незалежності)

2 грудня 2011 року
19.00

Головне управління з питань підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації), Перший національний телеканал України (за згодою), ВАТ "Укртелеком" (за згодою), ТОВ "Фільм Телевіжн Технолоджі" (за згодою)

13

Завершення прямої трансляції офіційної церемонії фінального жеребкування УЄФА ЄВРО 2012

2 грудня 2011 року
20.00

Головне управління з питань підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації), Перший національний телеканал України (за згодою), ВАТ "Укртелеком" (за згодою), ТОВ "Медіа-Фасад" (за згодою), ТОВ "Фільм Телевіжн Технолоджі" (за згодою)

 

Заступник голови -
керівник апарату

 

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали