ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 13 червня 2012 року N 159

Про реалізацію Державної цільової соціальної програми протидії торгівлі людьми на період до 2015 року

З метою забезпечення належного виконання Державної цільової соціальної програми протидії торгівлі людьми на період до 2015 року, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 21 березня 2012 р. N 350 (Постанова N 350), наказую:

1. Департаменту телебачення і радіомовлення (Абрамов С. О.) сприяти висвітленню державними телерадіоорганізаціями питань, пов'язаних із:

зайнятістю населення в Україні та за кордоном, безпечною і регульованою трудовою міграцією, правами працівників - мігрантів;

особливостями працевлаштування на роботу за кордоном, ризиками трудової міграції, особливостями міграційного законодавства країн-реципієнтів;

обізнаністю населення щодо сучасних проявів торгівлі людьми, а також засобів і методів, що використовуються торгівцями людьми.

2. Департаменту видавничої справи і преси (Кононенко О. А.) сприяти залученню до проведення роз'яснювальної роботи щодо державної політики у сфері протидії торгівлі людьми державних та комунальних друкованих засобів масової інформації.

3. Департаменту інформаційної політики (Червак Б. О.) забезпечити підготовку та надання Міністерству соціальної політики інформації про стан виконання програми кожного півріччя до 20 числа місяця, що настає за звітним періодом.

4. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Голови Держкомтелерадіо України Кравченка Д. В.

 

Голова
Держкомтелерадіо України

О. В. Курдінович

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали