style="padding:20px 0px;">

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 31 жовтня 2011 року N 731

Про реалізацію Гранту Фонду інституційного розвитку(ФІР) Міжнародного банку реконструкції та розвитку (МБРР) для підтримки пілотних проектів реформування системи охорони здоров'я

Керуючись положеннями Рамкової угоди щодо Грантів технічної допомоги між Україною та Міжнародним банком реконструкції та розвитку від 14.01.98 та відповідно до листа-угоди (далі - Угода) щодо Гранту N ТР 099614 Фонду інституційного розвитку для пілотних проектів підтримки реформування системи охорони здоров'я в Україні від 11.08.2011 (далі - Грант ФІР) наказую:

1. Призначити:

1.1. Заступника Міністра охорони здоров'я України Толстанова О. К. відповідальним з боку Міністерства охорони здоров'я України (далі - Відповідальний) за реалізацію Угоди та Гранту ФІР з правом затвердження Технічних завдань на виконання Гранту ФІР.

1.2. Департамент з реформ та розвитку галузі охорони здоров'я відповідальним структурним підрозділом з питань виконання Угоди та Гранту ФІР.

1.3. Директора ДУ "Український інститут стратегічних досліджень МОЗ України" Слабкого Г. О. координатором з питань виконання Угоди та Гранту ФІР (далі - Координатор).

1.4. Відділ міжнародних договорів, євроінтеграції та систематизації законодавства Департаменту нормативно-правового забезпечення відповідальним за реєстрацію Гранту ФІР в Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України.

2. Передати Державній установі "Український інститут стратегічних досліджень МОЗ України" функції установи, відповідальної за впровадження Гранту ФІР та визначити останню одержувачем коштів Гранту Фонду інституційного розвитку.

3. Надати право підпису платіжних документів для зняття коштів директору Слабкому Г. О. та головному бухгалтеру Лоначевській Н. О. ДУ "Український інститут стратегічних досліджень МОЗ України".

4. Координатору забезпечити:

4.1. Відбір консультанта на посаду менеджера Гранту ФІР згідно з правилами МБРР;

4.2. Ведення справ з питань виконання Угоди та Гранту ФІР, фінансової звітності, обліку руху коштів Гранту ФІР та зберігання документації в Державній установі "Український інститут стратегічних досліджень МОЗ України" та передачу всіх документів в копіях на зберігання до відділу міжнародних договорів, євроінтеграції та систематизації законодавства Департаменту нормативно-правового забезпечення;

4.3. Виконання процедур закупівель згідно з правилами МБРР;

4.4. Координацію та за погодженням з МОЗ України та МБРР коригування заходів та закупівель в рамках Гранту ФІР відповідно до потреб пілотних проектів та в межах цілей Гранту ФІР;

4.5. Консультативний супровід Гранту ФІР;

4.6. Поточний контроль за виконанням планових завдань та звітування МБРР;

4.7. Інформування Відповідального про строки та ефективність використання коштів Гранту ФІР;

4.8. Подання інформації щодо ходу реалізації заходів в межах Гранту для розміщення на офіційному веб-сайті МОЗ України;

4.9. Дотримання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 року N 153 "Про створення єдиної системи залучення, використання та моніторингу міжнародної технічної допомоги" та положень МОЗ України від 18.06.2001 N 237 "Про вдосконалення діяльності МОЗ України по залученню та використанню програм і проектів міжнародної технічної допомоги".

5. Координатору спільно з директором Департаменту з реформ та розвитку галузі охорони здоров'я забезпечити:

5.1. Розробку та подання Відповідальному проектів наказів, необхідних для реалізації положень Угоди та успішного впровадження Гранту ФІР;

5.2. Аналіз, коригування та подання на затвердження Відповідальному заходів та звітів, передбаченим Грантом ФІР;

5.3. Поточний та заключний моніторинг виконання заходів;

5.4. Надання до відділу міжнародних договорів, євроінтеграції та систематизації законодавства Департаменту нормативно-правового забезпечення щомісячних карток моніторингу та підсумкового звіту про виконання надання Гранту ФІР;

6. Начальникам Головних управлінь охорони здоров'я Дніпропетровської та Донецької обласних державних адміністрацій, начальнику управління охорони здоров'я та курортів Вінницької обласної державної адміністрації, начальнику Головного управління охорони здоров'я Київської міської державної адміністрації забезпечити:

6.1. Ефективне та своєчасне виконання заходів в межах Гранту ФІР;

6.2. Щомісячне подання Координатору карток моніторингу про хід реалізації Гранту ФІР, даних про надходження, розподіл та оприбуткування на баланс матеріальних цінностей, що будуть отримані в його рамках;

6.3. Надання в повному обсязі необхідної оперативної інформації Координатору з питань, що стосуються виконання Гранту ФІР.

7. Начальнику відділу міжнародних договорів, євроінтеграції та систематизації законодавства Департаменту нормативно-правового забезпечення подавати в установленому порядку інформацію, отриману Координатором, до Міністерства економічного розвитку і торгівлі відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 року N 153 "Про створення єдиної системи залучення, використання та моніторингу міжнародної технічної допомоги", зі змінами.

8. Контроль за виконанням наказу покладаю на заступника Міністра О. К. Толстанова.

 

Міністр

О. В. Аніщенко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали