ЧЕРНІВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА
П'ятдесят третя сесія VII скликання

РІШЕННЯ

від 04.04.2018 р. N 1208

Про реалізацію пілотного проекту щодо організації електронних торгів (аукціонів) з використанням електронної торгової системи ProZorro.Продажі для проведення конкурсів на право оренди комунального майна та продажу основних фондів комунальних підприємств

З метою реалізації реформи ефективного управління комунальним майном територіальної громади м. Чернівців через електронну торгову систему ProZorro.Продажі, розвитку добросовісної конкуренції, прозорості та публічності при проведенні конкурсу на право оренди комунального майна, керуючись статтями 25, 26, 29, 59, 60, 73 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", постановою Кабінету Міністрів України від 06.09.2017 р. N 717 "Про реалізацію пілотного проекту щодо організації електронних торгів (аукціонів) з використанням електронної торгової системи ProZorro.Продажі", Чернівецька міська рада вирішила:

1. З метою підтримки розвитку електронного урядування, підвищення прозорості, відкритості та ефективності управління майном територіальної громади міста долучитися до участі в пілотному проекті щодо організації електронних торгів (аукціонів) з використанням електронної торгової системи ProZorro.Продажі, запровадженого постановою Кабінету Міністрів України від 06.09.2017 р. N 717.

2. Використовувати електронну торгову систему ProZorro.Продажі для проведення конкурсу на право оренди комунального майна та продаж основних засобів на умовах, визначених Регламентом роботи електронної торгової системи ProZorro.Продажі.

3. Супроводження конкурсу на право оренди комунального майна з використанням електронної торгової систему ProZorro.Продажі здійснює департамент економіки міської ради.

4. Зобов'язати підприємства, що належать до комунальної власності територіальної громади міста Чернівців, здійснювати продаж основних фондів шляхом електронних торгів (аукціонів) з використанням електронної торгової системи ProZorro.Продажі на умовах, визначених Порядком реалізації пілотного проекту, що затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 06.09.2017 р. N 717.

5. Пілотний проект з проведення конкурсів на право оренди комунального майна та продажу основних фондів з використанням електронної торгової системи ProZorro.Продажі діє з дня прийняття рішення до 1 січня 2019 року.

6. Департаментам економіки та житлово-комунального господарства міської ради до 1 грудня 2018 року подати звіт про результати реалізації пілотного проекту та винести його на розгляд Чернівецької міської ради у грудні 2018 року.

7. Рішення підлягає оприлюдненню на офіційному веб-порталі Чернівецької міської ради.

8. Організацію виконання рішення покласти на директорів департаменту економіки та житлово-комунального господарства міської ради, керівників комунальних підприємств.

9. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії міської ради з питань економіки, підприємництва, інвестицій та туризму, житлово-комунального господарства та охорони навколишнього середовища, бюджету та фінансів.

 

Чернівецький міський голова

О. Каспрук
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали