Додаткова копія: Про реалізацію положень Угоди про співробітництво між Національною академією наук України та Національною академією наук Азербайджану

ПРЕЗИДІЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 23.05.2017 р. N 333

Про реалізацію положень Угоди про співробітництво між Національною академією наук України та Національною академією наук Азербайджану

Національна академія наук України і Національна академія наук Азербайджану, надаючи важливого значення розвитку традиційних наукових зв'язків, а також з метою активізації і подальшого розширення наукового співробітництва, уклали 11 травня 2017 року Угоду про співробітництво між Національною академією наук України та Національною академією наук Азербайджану (далі - Угода).

З метою реалізації положень Угоди:

1. Довести в тижневий термін текст Угоди (додається) до всіх відділень НАН України, наукових установ (організацій) НАН України, підрозділів апарату Президії НАН України.

2. Керівникам наукових установ (організацій) НАН України:

2.1. Довести зміст Угоди до всіх підрозділів своїх наукових установ (організацій).

2.2. Проаналізувати можливості встановлення або розширення прямих зв'язків з науковими установами (організаціями) Національної академії наук Азербайджану і розпочати активну роботу з практичної реалізації положень Угоди.

2.3. Розробити та подати до 20 червня 2017 р. до відділень НАН України пропозиції з реалізації Угоди про співробітництво між Національною академією наук України та Національною академією наук Азербайджану.

2.4. Щорічно подавати за підсумками року до відповідних відділень НАН України інформацію щодо реалізації положень Угоди.

3. Відділенням НАН України з урахуванням п. 2.3 цього розпорядження до 20 вересня 2017 р. встановити прямі зв'язки з відповідними відділеннями НАН Азербайджану та погодити з ними спільні заходи щодо реалізації положень Угоди.

4. Редакції журналу "Вісник Національної академії наук України" опублікувати Угоду про співробітництво між Національною академією наук України та Національною академією наук Азербайджану.

5. Центру практичної інформатики НАН України розмістити на сайті НАН України текст Угоди про співробітництво між Національною академією наук України та Національною академією наук Азербайджану.

6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на Науково-організаційний відділ Президії НАН України.

 

Віце-президент Національної
академії наук України
академік НАН України

А. Г. Загородній

Головний учений секретар
Національної академії наук України
 академік НАН України

В. Л. Богданов
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали