ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 22.06.2012 р. N 1054

Київ

Про реалізацію постанови Кабінету Міністрів України від 11.06.2012 N 517

Відповідно до статті 23 Бюджетного кодексу України, статті 28 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" та з метою реалізації постанови Кабінету Міністрів України від 11.06.2012 N 517 "Про затвердження Порядку та умов надання у 2012 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на погашення заборгованості з різниці в тарифах на теплову енергію, послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, що вироблялися, транспортувалися та постачалися населенню, яка виникла у зв'язку з невідповідністю фактичної вартості теплової енергії та послуг з централізованого водопостачання та водовідведення тарифам, що затверджувалися та/або погоджувалися органами державної влади чи місцевого самоврядування" (Постанова N 517), в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. З метою належного виконання пункту 9 Порядку та умов надання у 2012 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на погашення заборгованості з різниці в тарифах на теплову енергію, послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, що вироблялися, транспортувалися та постачалися населенню, яка виникла у зв'язку з невідповідністю фактичної вартості теплової енергії та послуг з централізованого водопостачання та водовідведення тарифам, що затверджувалися та/або погоджувалися органами державної влади чи місцевого самоврядування (Постанова N 517) (далі - Порядок), визначити відповідальними виконавцями:

1.1. В частині теплопостачальних підприємств - Головне управління енергетики, енергоефективності та енергозбереження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

1.2. В частині водопостачальних підприємств - Головне управління комунального господарства виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

2. Головному фінансовому управлінню виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) в установленому порядку внести відповідні зміни до бюджету м. Києва на 2012 рік (Закон N 4282-VI) в частині субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на погашення заборгованості з різниці в тарифах послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, що вироблялися, транспортувалися та постачалися населенню, яка виникла у зв'язку з невідповідністю фактичної вартості теплової енергії та послуг з централізованого водопостачання та водовідведення тарифам, що затверджувалися та/або погоджувалися органами державної влади чи місцевого самоврядування, в обсягах, визначених згідно з розподілом, наведеним у додатку 1 Порядку (Постанова N 517).

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Голова

О. Попов

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали