КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 27 жовтня 2011 року N 385/6601

Про реалізацію проектів цільових екологічних (зелених) інвестицій в місті Києві

Відповідно до Конституції України, законів України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про столицю України - місто-герой Київ", Порядку розгляду, схвалення і реалізації проектів цільових екологічних (зелених) інвестицій та пропозицій щодо здійснення заходів, пов'язаних з реалізацією таких проектів і виконанням зобов'язань сторін Кіотського протоколу до Рамкової конвенції ООН про зміну клімату, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22.02.2008 N 221, та з метою скорочення антропогенних викидів в атмосферу, забезпечення сталого та безпечного функціонування систем централізованого тепло-, водопостачання та водовідведення в місті Києві Київська міська рада вирішила:

1. Доручити виконавчому органу Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації) здійснювати заходи щодо підготовки для схвалення та реалізації в установленому порядку проектів цільових екологічних (зелених) інвестицій в місті Києві.

2. Кошти, отримані у рамках Рамкової конвенції Організації Об'єднаних Націй про зміну клімату та Кіотського протоколу до Рамкової конвенції Організації Об'єднаних Націй про зміну клімату, спрямувати на заходи щодо зменшення обсягу викидів парникових газів та підвищення ефективності використання енергоресурсів об'єктами комунальної власності.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу і постійну комісію Київської міської ради з питань екологічної політики.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали