КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 27 жовтня 2011 року N 386/6602

Про реалізацію проектів, спрямованих на скорочення обсягу антропогенних викидів парникових газів, на об'єктах комунальної власності міста Києва

Відповідно до Конституції України, законів України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про столицю України - місто-герой Київ", Порядку підготовки, розгляду, схвалення та реалізації проектів, спрямованих на скорочення обсягу антропогенних викидів парникових газів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22.02.2006 N 206, та з метою забезпечення скорочення обсягу антропогенних викидів парникових газів шляхом підвищення енергоефективності на об'єктах комунальної власності міста Києва Київська міська рада вирішила:

1. Доручити виконавчому органу Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації) здійснити заходи щодо підготовки для схвалення та реалізації в установленому порядку проектів, спрямованих на скорочення обсягу антропогенних викидів парникових газів.

2. Кошти, отримані у рамках Рамкової конвенції Організації Об'єднаних Націй про зміну клімату та Кіотського протоколу до Рамкової конвенції Організації Об'єднаних Націй про зміну клімату, спрямувати на заходи щодо зменшення обсягу викидів парникових газів та підвищення ефективності використання енергоресурсів об'єктами комунальної власності.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу і постійну комісію Київської міської ради з питань екологічної політики.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали