ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 27.04.2012 р. N 691

Київ

Про реалізацію проекту "Система відеонагляду за вулицями та площами навколо НСК "Олімпійський"

Відповідно до підпункту 3 пункту "б" частини 1 статті 38 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статті 6 Закону України "Про дорожній рух", враховуючи лист Головного управління МВС України в м. Києві від 06.04.2012 N 1/1601, з метою забезпечення безпеки та громадського порядку навколо НСК "Олімпійський" під час проведення у місті Києві фінальної частини чемпіонату Європи 2012 з футболу, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Визначити комунальне підприємство "Київдорсервіс" замовником робіт із встановлення технічних засобів відеоспостереження згідно із затвердженою в установленому порядку проектно-кошторисною документацією проекту "Система відеонагляду за вулицями та площами навколо НСК "Олімпійський".

2. Просити Головне управління МВС України в м. Києві передати у встановленому порядку комунальному підприємству "Київдорсервіс" проектно-кошторисну документацію проекту "Система відеонагляду за вулицями та площами навколо НСК "Олімпійський".

3. Комунальному підприємству "Київдорсервіс":

3.1. Визначити на конкурсних торгах генеральну підрядну організацію з виконання робіт із встановлення технічних засобів відеоспостереження згідно із затвердженою в установленому порядку проектно-кошторисною документацією.

3.2. Забезпечити виконання робіт із встановлення технічних засобів відеоспостереження згідно із затвердженою проектно-кошторисною документацією в установленому порядку.

3.3. Після виконання робіт, зазначених у підпункті 3.2 пункту 3 цього розпорядження, надати Головному управлінню МВС України в м. Києві на період проведення в місті Києві фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу в тимчасове користування технічні засоби відеоспостереження для експлуатації за їх функціональним призначенням в установленому порядку,

4. Взяти до відома, що фінансування видатків на виконання робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, буде здійснюватися за рахунок та в межах бюджетних призначень, затверджених в бюджеті міста Києва для КП "Київдорсервіс" на вдосконалення організації дорожнього руху та його безпеки в м. Києві.

5. Заступникові голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків прийняти рішення щодо висвітлення в засобах масової інформації змісту цього розпорядження.

6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Виконуючий обов'язки голови

О. Мазурчак

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали