МІНІСТЕРСТВО НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 12 квітня 2012 року N 695

(з основної діяльності)

м. Київ

Про реалізацію рішень колегії МНС від 10 квітня 2012 року N 11 - 18

З метою реалізації рішень колегії МНС України від 10 квітня 2012 року N 11 "Про результати роботи Міністерства у січні - березні та завдання на другий квартал поточного року", N 12 "Про організацію комплексної протидії пожежам у природних екосистемах у пожежонебезпечний період 2012 року", N 13 "Про стан виконання заходів та проектів, пов'язаних із зняттям з експлуатації Чорнобильської АЕС та перетворенням об'єкта "Укриття" на екологічно безпечну систему", N 14 "Про стан кредиторської та дебіторської заборгованості МНС України", N 15 "Про стан функціонування мережі навчально-методичних центрів цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Автономної Республіки Крим, областей, курсів цивільної оборони мм. Києва та Севастополя", N 16 "Про стан виконавської дисципліни та дотримання вимог Законів України "Про звернення громадян" і "Про доступ до публічної інформації", N 17 "Про стан виплати заробітної плати на підвідомчих підприємствах, в установах та організаціях сфери управління МНС України" та N 18 "Про підсумки роботи підвідомчих підприємств сфери управління МНС України" наказую:

1. Оголосити для виконання рішення колегії МНС від 10 квітня 2012 року NN 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, що додаються (див. окремо в базі).

2. Заступникам Міністра, керівникам центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України через Міністра надзвичайних ситуацій, керівникам департаментів та інших самостійних структурних підрозділів апарату Міністерства, начальникам територіальних органів МНС України, установ і організацій системи Міністерства під персональну відповідальність організувати роботу з реалізації рішень Колегії в повному обсязі та у визначені терміни.

3. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Міністр

В. Балога

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали