ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 26 жовтня 2011 року N 308

Про реалізацію рішення колегії Держкомтелерадіо України від 18 жовтня 2011 року N 11/47

З метою забезпечення виконання рішення колегії Держкомтелерадіо України від 18 жовтня 2011 року N 11/47 "Про внесення змін до Порядку формування переліку книжкових видань, передбачених до випуску за програмою "Українська книга", та шляхи реалізації програми" наказую:

1. Ввести в дію рішення колегії Держкомтелерадіо України від 18 жовтня 2011 року N 11/47 "Про внесення змін до Порядку формування переліку книжкових видань, передбачених до випуску за програмою "Українська книга", та шляхи реалізації програми" (додається) (див. окремо в базі).

2. Першому заступнику Голови Держкомтелерадіо України Мураховському А. Л., директорові департаменту видавничої справи і преси Кононенку О. А., директорові фінансово-економічного департаменту Бартош Н. В., начальникові юридичного відділу Новіковій Д. В., начальникові відділу законопроектної роботи Красноступ Г. М. забезпечити безумовне виконання завдань, визначених рішенням колегії.

3. Наказ довести до відома згідно з розрахунком розсилки.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Голови Держкомтелерадіо України Мураховського А. Л.

 

Голова Держкомтелерадіо України

О. В. Курдінович

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали