Додаткова копія: Про реалізацію рішення колегії Держкомтелерадіо від 18 грудня 2018 року N 6/20

ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 20 грудня 2018 року N 795

Про реалізацію рішення колегії Держкомтелерадіо від 18 грудня 2018 року N 6/20

З метою виконання рішення колегії Держкомтелерадіо від 18 грудня 2018 року N 6/20 "Про тематику наукових робіт у сфері засобів масової інформації, книговидавничої справи та інформаційно-бібліографічної діяльності, фінансову підтримку розвитку наукової інфраструктури на 2019 рік" наказую:

1. Ввести в дію рішення колегії Держкомтелерадіо від 18 грудня 2018 року N 6/20 "Про тематику наукових робіт у сфері засобів масової інформації, книговидавничої справи та інформаційно-бібліографічної діяльності, фінансову підтримку розвитку наукової інфраструктури на 2019 рік" (додається) (див. окремо в базі).

2. Затвердити тематику наукових робіт на 2019 рік, що виконуватимуться за бюджетною програмою 1701020 "Прикладні розробки у сфері засобів масової інформації, книговидавничої справи та інформаційно-бібліографічної діяльності, фінансова підтримка розвитку наукової інфраструктури", що додається*.


* Не наводиться.

3. Начальнику відділу видавничої справи Кононенку О. А., начальнику фінансово-економічного управління Бартош Н. В., директору Державної наукової установи "Книжкова палата України імені Івана Федорова" Сенченку М. І., директору Державної наукової установи "Енциклопедичне видавництво" Киридон А. М. забезпечити виконання завдань, визначених рішенням колегії, та інформувати про стан їх виконання щоквартально, до 5 числа першого місяця наступного кварталу.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Голови Держкомтелерадіо Червака Б. О.

 

Голова Держкомтелерадіо

О. І. Наливайко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали