МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 3 травня 2012 року N 327

Про реалізацію рішення колегії МОЗ України від 30 березня 2012 року "Про стан виконавської дисципліни щодо розгляду актів та доручень Президента України, актів та доручень Верховної Ради України, запитів та звернень народних депутатів України, актів та доручень Кабінету Міністрів України у 2011 році"

Згідно з абзацом другим пункту 12 Положення про Міністерство охорони здоров'я України, затвердженого Указом Президента України від 13.04.2011 N 467/2011 (Указ N 467/2011), з метою проведення у життя рішення колегії Міністерства охорони здоров'я України "Про стан виконавської дисципліни щодо розгляду актів та доручень Президента України, актів та доручень Верховної Ради України, запитів та звернень народних депутатів України, актів та доручень Кабінету Міністрів України у 2011 році" наказую:

1. Заступникам Міністра, керівникам Державної служби України з питань протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та інших соціально небезпечних захворювань, Державної служби України з лікарських засобів, Державної санітарно-епідеміологічної служби України:

1.1. Проаналізувати якість та стан виконання завдань, визначених актами законодавства у 2011 році для виявлення та усунення причин щодо порушення термінів виконання.

1.2. Проводити щотижня аналіз стану підготовки актів законодавства на виконання указів Президента України, постанов Верховної Ради України, рішень Уряду для виявлення та усунення причин щодо неодноразового перенесення термінів виконання.

1.3. Забезпечити особистий контроль за підготовкою проектів актів законодавства, визначених указами Президента України, постановами Верховної Ради України, рішеннями Уряду.

1.4. Вживати необхідних заходів для своєчасного та якісного виконання завдань вищих органів влади із застосуванням диференційованого підходу щодо преміювання співробітників Міністерства.

Термін: постійно

2. Керівникам структурних підрозділів апарату МОЗ:

2.1. Взяти під особистий контроль хід підготовки проектів актів законодавства, визначених указами Президента України, постановами Верховної Ради України, рішеннями Уряду.

2.2. Притягувати до дисциплінарної відповідальності винних у разі безпідставного порушення контрольного терміну.

2.3. Зосередити увагу на дотриманні вимог Регламенту Кабінету Міністрів України при підготовці проектів нормативно-правових актів та реалізації п. 2.1.2 Положення про організацію та здійснення контролю за виконанням завдань, визначених актами законодавства, актами та дорученнями Президента України, Кабінету Міністрів України, Міністерством охорони здоров'я України (наказ МОЗ від 26.10.2010 N 913) щодо підготовки чітких планів реалізації завдань, визначених актами законодавства, рішеннями Уряду.

Термін: постійно

3. Адміністративному управлінню забезпечити постійне інформування керівництва Міністерства охорони здоров'я України щодо стану виконавської дисципліни.

Термін: постійно

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра - керівника апарату Богачева Р. М.

 

Віце-прем'єр-міністр України -
Міністр

Р. В. Богатирьова

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали