НАЦІОНАЛЬНИЙ БАНК УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 25.07.2012 р. N 47-411/11344-7470

Департамент пруденційного нагляду

Керівникам банків України

Копія:

Головному управлінню Національного банку України в Автономній Республіці Крим,
територіальним управлінням Національного банку України


Про реалізацію соціальних ініціатив Президента України

ТЕРМІНОВО!!!

Соціальними ініціативами Президента України передбачено запровадження нової програми здешевлення вартості іпотечних кредитів для забезпечення доступним житлом громадян, які потребують поліпшення житлових умов (далі - Програма).

Постановою Кабінету Міністрів України від 25.04.2012 N 343 (Постанова N 343) затверджено Порядок здешевлення вартості іпотечних кредитів для забезпечення доступним житлом громадян, які потребують поліпшення житлових умов, та передбачено часткову компенсацію процентів за кредитами, отриманими позичальниками в банках України (далі - Порядок). З метою стимулювання до участі у таких соціальних програмах та спрощення механізмів їх реалізації до Порядку двічі вносились зміни.

У чинній на сьогодні редакції Порядку (Постанова N 343), в тому числі, знято обмеження для участі в Програмі банків (раніше допускалися тільки банки 1 та 2 груп), надано можливість скорочення початкового внеску у разі надання додаткової застави за кредитом.

Незважаючи на те, що на сьогодні участь у Програмі є доступною для всіх банків та регіонів України, темпи її реалізації гальмуються.

З метою прискорення роботи щодо широкого впровадження Програми просимо негайно повідомити Департамент пруденційного нагляду про участь у Програмі, проблемні питання, які заважають Вашій установі впровадити зазначену Програму та/або або ускладнюють її належну реалізацію, а також надати обґрунтований перелік питань, які потребують негайного вирішення чи обговорення на спільній нараді.

 

Заступник Голови

В. П. Прохоренко

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали