ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 31.05.2012 р. N 910

Київ

Про реалізацію умов Угоди на володіння та користування майном територіальної громади міста Києва

Відповідно до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", рішення Київської міської ради від 27.11.2009 N 717/2786 "Про передачу майна комунальної власності територіальної громади м. Києва у володіння та користування відкритому акціонерному товариству "Київспецтранс", з метою ефективного використання майна територіальної громади міста Києва:

1. Взяти до відома, що між виконавчим органом Київської міської ради (Київською міською державною адміністрацією) та ПАТ "Київспецтранс" укладена Угода на володіння та користування майном територіальної громади міста Києва (далі - Угода).

2. Визначити Головне управління комунальної власності м. Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та Головне управління комунального господарства виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) відповідальними за ефективне використання майна територіальної громади міста Києва, переданого у володіння та користування ПАТ "Київспецтранс" відповідно до Угоди.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Голова

О. Попов

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали