Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про реєстрацію довірених осіб кандидата на пост Президента України Садового А. І. на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року в єдиному загальнодержавному виборчому окрузі та територіальних виборчих округах

ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

ПОСТАНОВА

від 18 січня 2019 року N 75

Київ

Про реєстрацію довірених осіб кандидата на пост Президента України Садового А. І. на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року в єдиному загальнодержавному виборчому окрузі та територіальних виборчих округах

До Центральної виборчої комісії надійшла заява кандидата на пост Президента України Садового Андрія Івановича на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року щодо реєстрації його довірених осіб в єдиному загальнодержавному виборчому окрузі та територіальних виборчих округах, до якої додано письмові заяви відповідних осіб про згоду представляти інтереси кандидата на пост Президента України у вказаних виборчих округах.

Розглянувши зазначені документи, Центральна виборча комісія встановила їх відповідність вимогам Закону України "Про вибори Президента України".

Враховуючи викладене, відповідно до пункту 7 частини другої статті 25, частини другої статті 66, частин першої, третьої, четвертої статті 67 Закону України "Про вибори Президента України", керуючись статтями 11 - 13, пунктом 11 статті 18 Закону України "Про Центральну виборчу комісію", Центральна виборча комісія постановляє:

1. Зареєструвати довірених осіб кандидата на пост Президента України Садового Андрія Івановича на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року в єдиному загальнодержавному виборчому окрузі згідно з додатком 1.

2. Зареєструвати довірених осіб кандидата на пост Президента України Садового Андрія Івановича на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року в територіальних виборчих округах згідно з додатком 2.

3. Видати уповноваженому представнику кандидата на пост Президента України Садового А. І. в Центральній виборчій комісії з правом дорадчого голосу посвідчення довірених осіб встановленої форми.

4. Цю постанову оприлюднити на офіційному веб-сайті Центральної виборчої комісії.

 

Голова
Центральної виборчої комісії

Т. СЛІПАЧУК
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали