НАЦІОНАЛЬНА СЛУЖБА ПОСЕРЕДНИЦТВА І ПРИМИРЕННЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 12.09.2017 р. N 270-р

Про реєстрацію колективного трудового спору (конфлікту) між найманими працівниками бригади ізолювальників товариства з обмеженою відповідальністю "Прайд-Інвест" міста Луцька Волинської області та адміністрацією товариства з обмеженою відповідальністю "Прайд-Інвест" міста Луцька Волинської області

Відповідно до частини шостої статті 15 Закону України "Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)", пункту 3 Положення про порядок реєстрації Національною службою посередництва і примирення висунутих найманими працівниками, профспілкою вимог та колективних трудових спорів (конфліктів), затвердженого наказом Національної служби посередництва і примирення від 25.03.2014 N 21 (Положення N 21):

1. Зареєструвати колективний трудовий спір (конфлікт) між найманими працівниками бригади ізолювальників товариства з обмеженою відповідальністю "Прайд-Інвест" міста Луцька Волинської області та адміністрацією товариства з обмеженою відповідальністю "Прайд-Інвест" міста Луцька Волинської області з 08.09.2017 і присвоїти йому реєстраційний номер 115-17/03-В.

Підстава:подання відділення Національної служби посередництва і примирення у Волинській області від 12.09.2017 N 01-03/01-107.

2. Зареєструвати такі вимоги найманих працівників:

"1. Здійснювати виплату заробітної плати два рази на місяць, відповідно до вимог статті 115 КЗпП України;

2. Компенсувати витрати на придбання спецодягу та інших засобів індивідуального захисту придбаних за власні кошти працівників відповідно до ст. 164 КЗпП України;

3. Забезпечити безоплатно найманих працівників бригади ізолювальників ТзОВ "Прайд-Інвест" спеціальним одягом, спеціальним взуттям та іншими засобами індивідуального захисту відповідно до ст. 163 КЗпП України".

3. Відділу правового забезпечення Національної служби посередництва і примирення внести відповідні записи в Книгу реєстрації висунутих найманими працівниками, профспілкою вимог та колективних трудових спорів (конфліктів).

4. Відділенню Національної служби посередництва і примирення у Волинській області забезпечити сприяння вирішенню зазначеного колективного трудового спору в межах повноважень, визначених Законом України "Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)" та Положенням про Національну службу посередництва і примирення, затвердженим Указом Президента України від 17 листопада 1998 року N 1258/98, із змінами.

5. Дане розпорядження надіслати органу, уповноваженому представляти інтереси найманих працівників бригади ізолювальників товариства з обмеженою відповідальністю "Прайд-Інвест" міста Луцька Волинської області, адміністрації товариства з обмеженою відповідальністю "Прайд-Інвест" міста Луцька Волинської області, відділенню Національної служби посередництва і примирення у Волинській області.

 

В. о. Голови

С. Гербеда
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково.
RSS канали