НАЦІОНАЛЬНА СЛУЖБА ПОСЕРЕДНИЦТВА І ПРИМИРЕННЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 11.09.2017 р. N 258-р

Про реєстрацію колективного трудового спору (конфлікту) між найманими працівниками відділу матеріально-технічного забезпечення товариства з обмеженою відповідальністю "Авто-Електромаш" міста Херсона та адміністрацією товариства з обмеженою відповідальністю "Авто-Електромаш" міста Херсона

Відповідно до частини шостої статті 15 Закону України "Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)", пункту 3 Положення про порядок реєстрації Національною службою посередництва і примирення висунутих найманими працівниками, профспілкою вимог та колективних трудових спорів (конфліктів), затвердженого наказом Національної служби посередництва і примирення від 25.03.2014 N 21 (Положення N 21):

1. Зареєструвати колективний трудовий спір (конфлікт) між найманими працівниками відділу матеріально-технічного забезпечення товариства з обмеженою відповідальністю "Авто-Електромаш" міста Херсона та адміністрацією товариства з обмеженою відповідальністю "Авто-Електромаш" міста Херсона з 08.09.2017 і присвоїти йому реєстраційний номер 103-17/21-В.

Підстава: подання відділення Національної служби посередництва і примирення в Херсонській області від 08.09.2017 N 01-21/01-88.

2. Зареєструвати наступну вимогу найманих працівників:

"1. Включити представника відділу матеріально-технічного забезпечення ТОВ "Авто-Електромаш" до складу робочої групи із розроблення та затвердження проекту Положення про преміювання та заохочення на ТОВ "Авто-Електромаш" на 2018 рік".

3. Відділу правового забезпечення Національної служби посередництва і примирення внести відповідні записи в Книгу реєстрації висунутих найманими працівниками, профспілкою вимог та колективних трудових спорів конфліктів).

4. Відділенню Національної служби посередництва і примирення в Херсонській області забезпечити сприяння вирішенню зазначеного колективного трудового спору в межах повноважень, визначених Законом України "Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)" та Положенням про Національну службу посередництва і примирення, затвердженим Указом Президента України від 17 листопада 1998 року N 1258/98, із змінами.

5. Дане розпорядження надіслати органу, уповноваженому представляти інтереси найманих працівників відділу матеріально-технічного забезпечення товариства з обмеженою відповідальністю "Авто-Електромаш" міста Херсона, адміністрації товариства з обмеженою відповідальністю "Авто-Електромаш" міста Херсона, Херсонській міській раді, Херсонській обласній державній адміністрації, відділенню Національної служби посередництва і примирення в Херсонській області.

 

В. о. Голови

С. Гербеда
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково.
RSS канали