НАЦІОНАЛЬНА СЛУЖБА ПОСЕРЕДНИЦТВА І ПРИМИРЕННЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 26.10.2017 р. N 286-р

Про реєстрацію колективного трудового спору (конфлікту) між найманими працівниками інженерно-диспетчерського відділу державного підприємства Національний спортивний комплекс "Олімпійський" та адміністрацією державного підприємства Національний спортивний комплекс "Олімпійський"

Відповідно до частини шостої статті 15 Закону України "Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)", розділу 3 Положення про порядок реєстрації Національною службою посередництва і примирення висунутих найманими працівниками, профспілкою вимог та колективних трудових спорів (конфліктів), затвердженого наказом Національної служби посередництва і примирення від 25.03.2014 N 21 (Положення N 21):

1. Зареєструвати колективний трудовий спір (конфлікт) між найманими працівниками інженерно-диспетчерського відділу державного підприємства Національний спортивний комплекс "Олімпійський" та адміністрацією державного підприємства Національний спортивний комплекс "Олімпійський" з 06.10.2017 і присвоїти йому реєстраційний номер 121-17/26-В.

Підстава: подання відділення Національної служби посередництва і примирення в місті Києві та Київській області від 24.10.2017 N 01/01-234.

2. Зареєструвати таку вимогу найманих працівників:

"1. Оскільки рівень заробітної плати інженерно-диспетчерського відділу не збільшувався з 2014 р., а рівень інфляції зріс, наявної заробітної плати не вистачає на життя, обсяги робіт за 2016 - 2017 рр. збільшилися, у зв'язку зі звільненнями значної кількості працівників технічного управління, що є істотною зміною в умовах праці і, відповідно, є підставою для зміни в оплаті праці. Вимагаємо підняти рівень заробітної плати працівникам інженерно-диспетчерського відділу до рівня заробітної плати відповідних за відповідальністю (обов'язками) інших працівників технічного управління, яким у 2015 р. збільшили заробітну плату, шляхом переведення цих працівників на більш високооплачувані посади".

3. Відділу правового забезпечення Національної служби посередництва і примирення внести відповідні записи в Книгу реєстрації висунутих найманими працівниками, профспілкою вимог та колективних трудових спорів (конфліктів).

4. Відділенню Національної служби посередництва і примирення в місті Києві та Київській області забезпечити сприяння вирішенню зазначеного колективного трудового спору (конфлікту) в межах повноважень, визначених Законом України "Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)" та Положенням про Національну службу посередництва і примирення, затвердженим Указом Президента України від 17 листопада 1998 року N 1258/98, із змінами.

5. Дане розпорядження надіслати органу, уповноваженому представляти інтереси найманих працівників інженерно-диспетчерського відділу державного підприємства Національний спортивний комплекс "Олімпійський", адміністрації державного підприємства Національний спортивний комплекс "Олімпійський", Печерській районній в місті Києві державній адміністрації, Київській міській раді, Київській міській державній адміністрації, відділенню Національної служби посередництва і примирення в місті Києві та Київській області.

 

Голова

О. Окіс
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали