Шановні партнери! Вимушені повідомити, що в зв'язку зі зміною собівартості, з 1 березня будуть підвищені ціни на ДСТУ та ДБН


Додаткова копія: Про реєстрацію колективного трудового спору (конфлікту) між найманими працівниками відділу продажу товариства з обмеженою відповідальністю "Дах Фасад" міста Луцька Волинської області та адміністрацією товариства з обмеженою відповідальністю "Дах Фасад" міста Луцька Волинської області

НАЦІОНАЛЬНА СЛУЖБА ПОСЕРЕДНИЦТВА І ПРИМИРЕННЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 08 лютого 2018 року N 057-р

Про реєстрацію колективного трудового спору (конфлікту) між найманими працівниками відділу продажу товариства з обмеженою відповідальністю "Дах Фасад" міста Луцька Волинської області та адміністрацією товариства з обмеженою відповідальністю "Дах Фасад" міста Луцька Волинської області

Відповідно до частини шостої статті 15 Закону України "Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)", розділу 3 Положення про порядок реєстрації Національною службою посередництва і примирення висунутих найманими працівниками, профспілкою вимог та колективних трудових спорів (конфліктів), затвердженого наказом Національної служби посередництва і примирення від 25.03.2014 N 21 (Положення N 21):

1. Зареєструвати колективний трудовий спір (конфлікт) між найманими працівниками відділу продажу товариства з обмеженою відповідальністю "Дах Фасад" міста Луцька Волинської області та адміністрацією товариства з обмеженою відповідальністю "Дах Фасад" міста Луцька Волинської області з 05.02.2018 і присвоїти йому реєстраційний номер 013-18/03-В.

Підстава:

1) подання відділення Національної служби посередництва і примирення у Волинській області від 08.02.2018 N 01-03/01-15.

2. Зареєструвати наступні вимоги найманих працівників:

"1. Здійснювати виплату заробітної плати два рази на місяць, відповідно до вимог статті 115 КЗпП України.

2. Забезпечити оплату праці в надурочні часи та у святкові і неробочі дні відповідно до статті 106, 107 КЗпП України.

3. Компенсувати витрати на придбання спецодягу та інших засобів індивідуального захисту придбаних за власні кошти працівників відповідно до ст. 164 КЗпП України".

3. Відділу правового забезпечення Національної служби посередництва і примирення внести відповідні записи в Книгу реєстрації висунутих найманими працівниками, профспілкою вимог та колективних трудових спорів (конфліктів).

4. Відділенню Національної служби посередництва і примирення у Волинській області забезпечити сприяння вирішенню зазначеного колективного трудового спору (конфлікту) в межах повноважень, визначених Законом України "Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)" та Положенням про Національну службу посередництва і примирення, затвердженим Указом Президента України від 17 листопада 1998 року N 1258/98, із змінами.

5. Дане розпорядження надіслати органу, уповноваженому представляти інтереси найманих працівників відділу продажу товариства з обмеженою відповідальністю "Дах Фасад" міста Луцька Волинської області, адміністрації товариства з обмеженою відповідальністю "Дах Фасад" міста Луцька Волинської області, Луцькій міській раді Волинської області,Волинській обласній державній адміністрації, відділенню Національної служби посередництва і примирення у Волинській області.

 

Голова

О. Окіс
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали