Шановні партнери! Вимушені повідомити, що в зв'язку зі зміною собівартості, з 1 березня будуть підвищені ціни на ДСТУ та ДБН


Додаткова копія: Про реєстрацію колективного трудового спору (конфлікту) між найманими працівниками державного підприємства "Державний проектний інститут "Запоріжцивільпроект" міста Запоріжжя та адміністрацією державного підприємства "Державний проектний інститут "Запоріжцивільпроект" міста Запоріжжя

НАЦІОНАЛЬНА СЛУЖБА ПОСЕРЕДНИЦТВА І ПРИМИРЕННЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 01 лютого 2018 року N 049-р

Про реєстрацію колективного трудового спору (конфлікту) між найманими працівниками державного підприємства "Державний проектний інститут "Запоріжцивільпроект" міста Запоріжжя та адміністрацією державного підприємства "Державний проектний інститут "Запоріжцивільпроект" міста Запоріжжя

Відповідно до частини шостої статті 15 Закону України "Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)", розділу 3 Положення про порядок реєстрації Національною службою посередництва і примирення висунутих найманими працівниками, профспілкою вимог та колективних трудових спорів (конфліктів), затвердженого наказом Національної служби посередництва і примирення від 25.03.2014 N 21 (Положення N 21):

1. Зареєструвати колективний трудовий спір (конфлікт) між найманими працівниками державного підприємства "Державний проектний інститут "Запоріжцивільпроект" міста Запоріжжя та адміністрацією державного підприємства" Державний проектний інститут "Запоріжцивільпроект" міста Запоріжжя з 31.01.2018 і присвоїти йому реєстраційний номер 008-18/08-В.

Підстава: подання відділення Національної служби посередництва і примирення в Запорізькій області від 01.02.2018 N 01-01/01-08/15.

2. Зареєструвати наступні вимоги найманих працівників:

"1. Припинити порушення ДП "ДПІ "Запоріжцивільпроект" м. Запоріжжя ст. ст. 2, 21 Кодексу законів про працю України, ст. 43 Конституції України, ч. 1 ст. 23 Загальної декларації прав людини та негайно поновити безпідставно зупинену роботу підприємства для виконання працівниками своїх трудових обов'язків та реалізацію свого права на працю.

2. Забезпечити працівникам підприємства право голосу при розгляді питань, які визначають їх долю, до того, як буде прийнято остаточне рішення відповідно до п. 1.8 розділу I Колективного договору.

3. Постійно виконувати свої зобов'язання, як роботодавця та надавати інформацію на запити профспілкового комітету відповідно до Закону України "Про профспілки, їх права і гарантії діяльності" (ст. 28, 45), Кодексу законів про працю України (стаття 251).

4. Припинити порушення ДП "ДПІ "Запоріжцивільпроект" м. Запоріжжя вимог ст. 492 Кодексу законів про працю України в частині незаконного звільнення найманих працівників ДП "ДПІ "Запоріжцивільпроект".

5. Припинити порушення ДП "ДПІ "Запоріжцивільпроект" м. Запоріжжя ст. 494 Кодексу законів про працю України прав профкому ДП "ДПІ "Запоріжцивільпроект", згідно якої професійні спілки мають право вносити пропозиції відповідним органам про перенесення строків або тимчасове припинення чи відміну заходів, пов'язаних з вивільненням працівників.

6. Змінювати умови трудового договору, оплату праці, притягувати до дисциплінарної відповідальності або звільнювати працівників, що входять до уповноваженого представницького органу найманих працівників у відповідності до п. 10.5 Положення про уповноважений представницький орган найманих працівників в колективному трудовому спорі (конфлікті).

7. Припинити порушення ДП "ДПІ "Запоріжцивільпроект" м. Запоріжжя вимог ч. ч. 3, 4 ст. 252 Кодексу законів про працю України в частині незаконного звільнення членів профкому первинної профспілкової організації ДП "ДПІ "Запоріжцивільпроект".

8. Припинити порушення ДП "ДПІ "Запоріжцивільпроект" м. Запоріжжя вимог ч. 1 ст. 235 Кодексу законів про працю України в частині звільнення без законної підстави у зв'язку з повідомленням про порушення вимог Закону України "Про запобігання корупції" (Закон N 1700-VII) іншою особою.

9. Негайно провести заходи відносно відновлення санітарно-побутових умов праці (підключення будівлі інституту ДП "ДПІ "Запоріжцивільпроект" до системи водопостачання та електропостачання) для досягнення встановлених нормативів і підвищення існуючого рівня охорони праці на підприємстві ДП "ДПІ "Запоріжцивільпроект" відповідно до Кодексу законів про працю України (стаття 153, 158, 161), Закону України "Про охорону праці" (розділ 2 стаття 6; розділ 3 стаття 13), галузевої угоди (розділ III), колективного договору (розділи 2 та 5), Конституції України (стаття 43), Загальної декларації прав людини (стаття 23).

10. Терміново розробити заходи по безперебійному та рівномірному завантаженню роботою усіх підрозділів інституту ДП "ДПІ "Запоріжцивільпроект" відповідно до колективного договору (розділ 1 та 2), Конституції України (стаття 43), Загальної декларації прав людини (стаття 23).

11. Здійснити виплату нарахованої, але не виплаченої заробітної плати за період з 01 січня 2015 р. по лютий 2018 р. найманим працівникам ДП "ДПІ "Запоріжцивільпроект", які не мають судового наказу або рішення суду про стягнення нарахованої, але не виплаченої заробітної плати за період з 01 січня 2015 р. по лютий 2018 р., відповідно до Кодексу законів про працю України (стаття 115), колективного договору (розділ 2), Конституції України (стаття 43), Закону України "Про оплату праці" (стаття 24), Загальної декларації прав людини (стаття 23).

12. Виплату поточної заробітної плати найманим працівникам ДП "ДПІ "Запоріжцивільпроект" здійснювати не рідше, ніж двох разів на місяць через проміжок часу, що не перевищує шістнадцяти календарних днів, та не пізніше семи днів після закінчення періоду, за який здійснюється виплата, відповідно до Кодексу законів про працю України (стаття 115), Закону України "Про оплату праці" (стаття 24), Загальної декларації прав людини (стаття 23), Конституції України (стаття 43)".

3. Відділу правового забезпечення Національної служби посередництва і примирення внести відповідні записи в Книгу реєстрації висунутих найманими працівниками, профспілкою вимог та колективних трудових спорів (конфліктів).

4. Відділенню Національної служби посередництва і примирення в Запорізькій області забезпечити сприяння вирішенню зазначеного колективного трудового спору (конфлікту) в межах повноважень, визначених Законом України "Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)" та Положенням про Національну службу посередництва і примирення, затвердженим Указом Президента України від 17 листопада 1998 року N 1258/98, із змінами.

5. Дане розпорядження надіслати органу, уповноваженому представляти інтереси найманих працівників державного підприємства "Державний проектний інститут "Запоріжцивільпроект" міста Запоріжжя, адміністрації державного підприємства "Державний проектний інститут "Запоріжцивільпроект" міста Запоріжжя, Запорізькій міській раді, Запорізькій обласній державній адміністрації, Міністерству регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, відділенню Національної служби посередництва і примирення в Запорізькій області.

 

Голова

О. Окіс
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали