Додаткова копія: Про реєстрацію колективного трудового спору (конфлікту) між найманими працівниками цеху готової продукції товариства з обмеженою відповідальністю "Преміум Стар" міста Суми та адміністрацією товариства з обмеженою відповідальністю "Преміум Стар" міста Суми

НАЦІОНАЛЬНА СЛУЖБА ПОСЕРЕДНИЦТВА І ПРИМИРЕННЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 07.05.2018 р. N 138-р

Про реєстрацію колективного трудового спору (конфлікту) між найманими працівниками цеху готової продукції товариства з обмеженою відповідальністю "Преміум Стар" міста Суми та адміністрацією товариства з обмеженою відповідальністю "Преміум Стар" міста Суми

Відповідно до частини шостої статті 15 Закону України "Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)", розділу 3 Положення про порядок реєстрації Національною службою посередництва і примирення висунутих найманими працівниками, профспілкою вимог та колективних трудових спорів (конфліктів), затвердженого наказом Національної служби посередництва і примирення від 29.03.2018 N 18 (Положення N 18):

1. Зареєструвати колективний трудовий спір (конфлікт) між найманими працівниками цеху готової продукції товариства з обмеженою відповідальністю "Преміум Стар" міста Суми та адміністрацією товариства з обмеженою відповідальністю "Преміум Стар" міста Суми з 07.05.2018 і присвоїти йому реєстраційний номер 050-18/18-В.

Підстава:

1) подання відділення Національної служби посередництва і примирення в Сумській області від 07.05.2018 N 01-01/18-30/132.

2. Зареєструвати таку вимогу найманих працівників:

"1. Відповідно до статті 153 КЗпП до 25 травня 2018 року створити безпечні і нешкідливі умови праці працівникам цеху готової продукції ТОВ "Преміум Стар", зокрема:

а) забезпечити вентиляцію цеху готової продукції;

б) працівникам цеху готової продукції видавати мило та інші засоби індивідуальної гігієни;

в) працівників цеху готової продукції забезпечити питною водою".

3. Відділу правового забезпечення Національної служби посередництва і примирення внести відповідні записи в Книгу реєстрації висунутих найманими працівниками, профспілкою вимог та колективних трудових спорів (конфліктів).

4. Відділенню Національної служби посередництва і примирення в Сумській області забезпечити сприяння вирішенню зазначеного колективного трудового спору (конфлікту) в межах повноважень, визначених Законом України "Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)" та Положенням про Національну службу посередництва і примирення, затвердженим Указом Президента України від 17 листопада 1998 року N 1258/98, із змінами.

5. Дане розпорядження надіслати органу, уповноваженому представляти інтереси найманих працівників цеху готової продукції товариства з обмеженою відповідальністю "Преміум Стар" міста Суми, адміністрації товариства з обмеженою відповідальністю "Преміум Стар" міста Суми, Сумській міській раді, Сумській обласній державній адміністрації, відділенню Національної служби посередництва і примирення в Сумській області.

 

В. о. Голови

С. Гербеда
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали