Додаткова копія: Про реєстрацію колективного трудового спору (конфлікту) між найманими працівниками ковальського цеху товариства з обмеженою відповідальністю "Шалений молот" міста Житомира та адміністрацією товариства з обмеженою відповідальністю "Шалений молот" міста Житомира

НАЦІОНАЛЬНА СЛУЖБА ПОСЕРЕДНИЦТВА І ПРИМИРЕННЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 22.06.2018 р. N 186-р

Про реєстрацію колективного трудового спору (конфлікту) між найманими працівниками ковальського цеху товариства з обмеженою відповідальністю "Шалений молот" міста Житомира та адміністрацією товариства з обмеженою відповідальністю "Шалений молот" міста Житомира

Відповідно до частини шостої статті 15 Закону України "Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)", розділу 3 Положення про порядок реєстрації Національною службою посередництва і примирення висунутих найманими працівниками, профспілкою вимог та колективних трудових спорів (конфліктів), затвердженого наказом Національної служби посередництва і примирення від 29.03.2018 N 18 (Положення N 18):

1. Зареєструвати колективний трудовий спір (конфлікт) між найманими працівниками ковальського цеху товариства з обмеженою відповідальністю "Шалений молот" міста Житомира та адміністрацією товариства з обмеженою відповідальністю "Шалений молот" міста Житомира з 15.06.2018 і присвоїти йому реєстраційний номер 066-18/06-В.

Підстава:

1) подання відділення Національної служби посередництва і примирення в Житомирській області від 22.06.2018 N 01-01/01-22/45.

2. Зареєструвати наступні вимоги найманих працівників:

"1. Погасити заборгованість із виплати заробітної плати за квітень-травень 2018 року.

2. Здійснювати виплату заробітної плати два рази на місяць, відповідно до вимог статті 115 КЗпП України".

3. Відділу правового забезпечення Національної служби посередництва і примирення внести відповідні записи в Книгу реєстрації висунутих найманими працівниками, профспілкою вимог та колективних трудових спорів (конфліктів).

4. Відділенню Національної служби посередництва і примирення в Житомирській області забезпечити сприяння вирішенню зазначеного колективного трудового спору (конфлікту) в межах повноважень, визначених Законом України "Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)" та Положенням про Національну службу посередництва і примирення, затвердженим Указом Президента України від 17 листопада 1998 року N 1258/98, із змінами.

5. Дане розпорядження надіслати органу, уповноваженому представляти інтереси найманих працівників ковальського цеху товариства з обмеженою відповідальністю "Шалений молот" міста Житомира, адміністрації товариства з обмеженою відповідальністю "Шалений молот" міста Житомира, Житомирській міській раді, Житомирській обласній державній адміністрації, відділенню Національної служби посередництва і примирення в Житомирській області.

 

Голова

О. Окіс
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали