Шановні партнери! Вимушені повідомити, що в зв'язку зі зміною собівартості, з 1 березня будуть підвищені ціни на ДСТУ та ДБН


Додаткова копія: Про реєстрацію колективного трудового спору (конфлікту) між найманими працівниками ливарного цеху публічного акціонерного товариства "Гідросила" міста Кіровограда (міста Кропивницького) та адміністрацією публічного акціонерного товариства "Гідросила" міста Кіровограда (міста Кропивницького)

НАЦІОНАЛЬНА СЛУЖБА ПОСЕРЕДНИЦТВА І ПРИМИРЕННЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 05.09.2018 р. N 232-р

Про реєстрацію колективного трудового спору (конфлікту) між найманими працівниками ливарного цеху публічного акціонерного товариства "Гідросила" міста Кіровограда (міста Кропивницького) та адміністрацією публічного акціонерного товариства "Гідросила" міста Кіровограда (міста Кропивницького)

Відповідно до частини шостої статті 15 Закону України "Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)", статті 9 Закону України "Про колективні договори і угоди", розділу 3 Положення про порядок реєстрації Національною службою посередництва і примирення висунутих найманими працівниками, профспілкою вимог та колективних трудових спорів (конфліктів), затвердженого наказом Національної служби посередництва і примирення від 29.03.2018 N 18 (Положення N 18):

1. Зареєструвати колективний трудовий спір (конфлікт) між найманими працівниками ливарного цеху публічного акціонерного товариства "Гідросила" міста Кіровограда (міста Кропивницького) та адміністрацією публічного акціонерного товариства "Гідросила" міста Кіровограда (міста Кропивницького) з 30.08.2018 і присвоїти йому реєстраційний номер 086-18/11-В.

Підстава:

1) подання відділення Національної служби посередництва і примирення в Кіровоградській області від 05.09.2018 N 01-02/01-37/11-134.

2. Зареєструвати наступні вимоги найманих працівників:

"1. Забезпечити підвищення рівня заробітної плати працівника не нижче 14000 грн. (без урахування премій, надбавок та податків).

2. Оплачувати час простою не з вини працівника (в тому числі у зв'язку з відсутністю сировини, матеріалів) з розрахунку 2/3 тарифної ставки (посадового окладу) відповідно до пункту 6.41 Колективного договору (не за свій рахунок).

3. Нараховувати доплати за умови праці при погодинній оплаті за фактично відпрацьований час на робочих місцях, умови праці яких відрізняються від нормальних відповідно до пункту 6.49 Колективного договору (підняти відсоток шкідливості).

4. Створювати на робочих місцях у кожному структурному підрозділі безпечні умови праці, забезпечувати їх належними засобами праці, інструкціями з охорони праці та підтримувати у належному стані санітарно-побутові умови праці у відповідності до вимог Закону України "Про охорону праці" та інших нормативно-правових актів з питань охорони праці відповідно до пункту 7.1 Колективного договору (малопотужність витяжної вентиляції).

5. Підвищити заробітну плату працівникам шляхом встановлення, згідно міжгалузевої угоди у сферах машинобудування, металообробки, електротехніки, радіоелектроніки, приладобудування, суднобудування, деревообробної та паперової, легкої та текстильної промисловості України на 2016 - 2020 роки, тарифної ставки 1-го розряду токаря, застосувавши співвідношення між прожитковим мінімумом та тарифною ставкою 1-го розряду не менше, як 1 до 1,5, зберігаючи при цьому всі інші доплати".

3. Відділу правового забезпечення Національної служби посередництва і примирення внести відповідні записи в Книгу реєстрації висунутих найманими працівниками, профспілкою вимог та колективних трудових спорів (конфліктів).

4. Відділенню Національної служби посередництва і примирення в Кіровоградській області забезпечити сприяння вирішенню зазначеного колективного трудового спору (конфлікту) в межах повноважень, визначених Законом України "Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)" та Положенням про Національну службу посередництва і примирення, затвердженим Указом Президента України від 17 листопада 1998 року N 1258/98, із змінами.

5. Дане розпорядження надіслати органу, уповноваженому представляти інтереси найманих працівників ливарного цеху публічного акціонерного товариства "Гідросила" міста Кіровограда (міста Кропивницького), адміністрації публічного акціонерного товариства "Гідросила" міста Кіровограда (міста Кропивницького), Кіровоградській міській раді, Департаменту інфраструктури та промисловості Кіровоградської обласної державної адміністрації, Кіровоградській обласній державній адміністрації, Міністерству економічного розвитку і торгівлі України, відділенню Національної служби посередництва і примирення в Кіровоградській області.

 

В. о. Голови

С. Гербеда
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали