Додаткова копія: Про реєстрацію колективного трудового спору (конфлікту) між найманими працівниками Управління виробничо-технічного обслуговування Казенного підприємства "Кіровгеологія" міста Коростишева Житомирської області та адміністрацією Казенного підприємства "Кіровгеологія" міста Києва

НАЦІОНАЛЬНА СЛУЖБА ПОСЕРЕДНИЦТВА І ПРИМИРЕННЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 05.09.2018 р. N 230-р

Про реєстрацію колективного трудового спору (конфлікту) між найманими працівниками Управління виробничо-технічного обслуговування Казенного підприємства "Кіровгеологія" міста Коростишева Житомирської області та адміністрацією Казенного підприємства "Кіровгеологія" міста Києва

Відповідно до частини шостої статті 15 Закону України "Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)", розділу 3 Положення про порядок реєстрації Національною службою посередництва і примирення висунутих найманими працівниками, профспілкою вимог та колективних трудових спорів (конфліктів), затвердженого наказом Національної служби посередництва і примирення від 29.03.2018 N 18 (Положення N 18):

1. Зареєструвати колективний трудовий спір (конфлікт) між найманими працівниками Управління виробничо-технічного обслуговування Казенного підприємства "Кіровгеологія" міста Коростишева Житомирської області та адміністрацією Казенного підприємства "Кіровгеологія" міста Києва з 27.08.2018 і присвоїти йому реєстраційний номер 084-18/06-В.

Підстава:

1) рішення відділення Національної служби посередництва і примирення в Житомирській області від 05.09.2018 N 01-02/01-22/81;

2) подання відділення Національної служби посередництва і примирення в Житомирській області від 05.09.2018 N 01-02/01-22/82.

2. Зареєструвати наступні вимоги найманих працівників:

"1. Припинити дії з так званої "оптимізації" структури і штатної чисельності УВТО КП "Кіровгеологія" та не допустити скорочення працівників УВТО, що насправді є відвертим знищенням структурного підрозділу.

3. Вжити заходів для налагодження та стабілізації процесу матеріально-технічного забезпечення діяльності кар'єру Бистріївського родовища та виконати вимоги законодавства України, необхідні для отримання Спеціального дозволу на користування надрами, оскільки в грудні 2018 року закінчується термін дії Спеціального дозволу на користування надрами N 3581 від 28 грудня 2004 року. Повідомити трудовий колектив УВТО про хід процедури отримання спеціального дозволу".

3. Відмовити в реєстрації наступних вимог найманих працівників:

"2. Звільнити з посади начальника УВТО КП "Кіровгеологія" Паршакова В. М., освіта якого не відповідає профілю підприємства та діяльність якого призвела до погіршення показників фінансово-господарської діяльності УВТО.

4. Розірвати діючий договір КП "Кіровгеологія" з ТОВ "Моногран" та в подальшому не укладати нові договори з цим товариством. Вжити заходів для виключення можливості перебування осіб, причетних до діяльності ТОВ "Моногран", на території кар'єру Бистріївського родовища.

5. Доручити начальнику УВТО КП "Кіровгеологія" або особі, що виконуватиме обов'язки начальника УВТО, вжити заходів для підвищення цін на блоки декоративного каменю Бистріївського родовища габро та некондиційні блоки, які видобуває УВТО, шляхом здійснення розрахунків цін фахівцями УВТО", оскільки зміст зазначених вимог суперечить положенням статті 2 Закону України "Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)".

4. Відділу правового забезпечення Національної служби посередництва і примирення внести відповідні записи в Книгу реєстрації висунутих найманими працівниками, профспілкою вимог та колективних трудових спорів (конфліктів).

5. Відділенню Національної служби посередництва і примирення в Житомирській області забезпечити сприяння вирішенню зазначеного колективного трудового спору (конфлікту) в межах повноважень, визначених Законом України "Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)" та Положенням про Національну службу посередництва і примирення, затвердженим Указом Президента України від 17 листопада 1998 року N 1258/98, із змінами.

6. Дане розпорядження надіслати органу, уповноваженому представляти інтереси найманих працівників Управління виробничо-технічного обслуговування Казенного підприємства "Кіровгеологія" міста Коростишева Житомирської області, Казенному підприємству "Кіровгеологія" міста Києва, Коростишівській районній раді Житомирської області, Коростишівській районній державній адміністрації Житомирської області, Житомирській обласній державній адміністрації, Державній службі геології та надр України, Міністерству екології та природних ресурсів України, відділенню Національної служби посередництва і примирення в Житомирській області.

 

В. о. Голови

С. Гербеда
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали