Додаткова копія: Про реєстрацію колективного трудового спору (конфлікту) між найманими працівниками товариства з обмеженою відповідальністю "БАЗИС-ЧЕРКАСИ" міста Черкаси та адміністрацією товариства з обмеженою відповідальністю "БАЗИС-ЧЕРКАСИ" міста Черкаси

НАЦІОНАЛЬНА СЛУЖБА ПОСЕРЕДНИЦТВА І ПРИМИРЕННЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 22.05.2019 р. N 197-р

Про реєстрацію колективного трудового спору (конфлікту) між найманими працівниками товариства з обмеженою відповідальністю "БАЗИС-ЧЕРКАСИ" міста Черкаси та адміністрацією товариства з обмеженою відповідальністю "БАЗИС-ЧЕРКАСИ" міста Черкаси

Відповідно до частини шостої статті 15 Закону України "Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)", розділу 3 Положення про порядок реєстрації Національною службою посередництва і примирення висунутих найманими працівниками, профспілкою вимог та колективних трудових спорів (конфліктів), затвердженого наказом Національної служби посередництва і примирення від 29.03.2018 N 18 (Положення N 18):

1. Зареєструвати колективний трудовий спір (конфлікт) між найманими працівниками товариства з обмеженою відповідальністю "БАЗИС-ЧЕРКАСИ" міста Черкаси та адміністрацією товариства з обмеженою відповідальністю "БАЗИС-ЧЕРКАСИ" міста Черкаси з 21.05.2019 і присвоїти йому реєстраційний номер 058-19/23-В.

Підстава:

1) подання відділення Національної служби посередництва і примирення в Черкаській області від 22.05.2019 N 01-02/01-29/125.

2. Зареєструвати наступні вимоги найманих працівників:

"1. Відповідно до ч. 4 ст. 115 КЗпП України, виплачувати працівникам заробітну плату за весь час щорічної відпустки не пізніше ніж за три дні до початку відпустки.

2. Надавати працівникам щорічні основні відпустки тривалістю не менше як 24 календарних дні за відпрацьований робочий рік, відповідно до ч. 1 ст. 75 КЗпП України.

3. На час щорічних відпусток працівників, відповідно до ч. 1 ст. 105 КЗпП України, проводити доплату за виконання обов'язків тимчасово відсутнього працівника".

3. Відділу правового забезпечення Національної служби посередництва і примирення внести відповідні записи в Книгу реєстрації висунутих найманими працівниками, профспілкою вимог та колективних трудових спорів (конфліктів).

4. Відділенню Національної служби посередництва і примирення в Черкаській області забезпечити сприяння вирішенню зазначеного колективного трудового спору (конфлікту) в межах повноважень, визначених Законом України "Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)" та Положенням про Національну службу посередництва і примирення, затвердженим Указом Президента України від 17 листопада 1998 року N 1258/98, із змінами.

5. Дане розпорядження надіслати органу, уповноваженому представляти інтереси найманих працівників товариства з обмеженою відповідальністю "БАЗИС-ЧЕРКАСИ" міста Черкаси, адміністрації товариства з обмеженою відповідальністю "БАЗИС-ЧЕРКАСИ" міста Черкаси, Черкаській міській раді, Черкаській обласній державній адміністрації, відділенню Національної служби посередництва і примирення в Черкаській області.

 

Голова

О. Окіс
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали