Додаткова копія: Про реєстрацію організації колективного управління

МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ І ТОРГІВЛІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 24 квітня 2019 року N 721

Про реєстрацію організації колективного управління

Відповідно до статті 15 Закону України "Про ефективне управління майновими правами правовласників у сфері авторського права і (або) суміжних прав" (Закон N 2415-VIII), наказу Мінекономрозвитку від 21.11.2018 N 1741 "Про затвердження Порядку ведення реєстру організацій колективного управління" (Порядок N 1741), зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 18.12.2018 за N 1433/32885, за результатами розгляду заяви громадської організації "Об'єднання колективного управління "Оберіг" про реєстрацію організації колективного управління від 18.04.2019 вх. N 07/27546-19 та доданих до неї документів наказую:

1. Зареєструвати громадську організацію "Об'єднання колективного управління "Оберіг" (вул. Пушкінська, 32, м. Київ, Україна, 01004, код згідно з ЄДРПОУ 19016073) як організацію колективного управління:

1) у будь-якій сфері добровільного колективного управління;

2) у таких сферах розширеного колективного управління:

право на справедливу винагороду, спільну для виконавців та виробників фонограм (відеограм), за публічне виконання фонограм і зафіксованих у них виконань чи публічну демонстрацію відеограм і зафіксованих у них виконань, опублікованих для використання з комерційною метою;

право на справедливу винагороду, спільну для виконавців та виробників фонограм (відеограм), за публічне сповіщення фонограм і зафіксованих у них виконань, відеограм і зафіксованих у них виконань, опублікованих для використання з комерційною метою, крім кабельної ретрансляції.

3) у такій сфері обов'язкового колективного управління - кабельна ретрансляція об'єктів авторського права і (або) суміжних прав, крім прав організацій мовлення щодо їхніх власних програм (передач) мовлення.

2. Громадській організації "Об'єднання колективного управління "Оберіг" з урахуванням частин п'ятої (Закон N 2415-VIII) та шостої статті 12 Закону України "Про ефективне управління майновими правами правовласників у сфері авторського права і (або) суміжних прав" (Закон N 2415-VIII) не дозволяється здійснювати діяльність у сферах розширеного та обов'язкового колективного управління, визначених у підпунктах 2 і 3 пункту 1 цього наказу, до моменту її акредитації в порядку, установленому зазначеним Законом.

3. Департаменту інтелектуальної власності протягом трьох робочих днів унести відомості про реєстрацію громадської організації "Об'єднання колективного управління "Оберіг" як організацію колективного управління до Реєстру організацій колективного управління.

 

Виконувач обов'язків Міністра
економічного розвитку
і торгівлі України

Ю. П. Бровченко




 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали