ВОЛИНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 01.11.2011 р. N 442

Про реєстрацію статутів релігійних громад та внесених змін до статутів

1. Розглянувши заяви віруючих громадян, відповідно до статті 14 Закону України "Про свободу совісті та релігійні організації" зареєструвати статути:

- Свято-Покровської релігійної громади Української православної церкви Київського Патріархату у с. Грибовиця Іваничівського району;

- релігійної громади Казанської ікони Божої Матері Української православної церкви у с. Лучичі Ратнівського району.

Узяти до уваги, що питання про місце проведення богослужінь вищеназваними релігійними громадами Іваничівська та Ратнівська райдержадміністрації вирішуватимуть у встановленому Законом порядку.

2. Зареєструвати зміни до статутів релігійних громад Української православної церкви Київського Патріархату Хресто-Воздвиженської у м. Нововолинськ, Винесення чесних древ Животворчого Хреста Господнього у смт Жовтневе Володимир-Волинського, с. Бахів, Дубове, Зелена, Поворськ, Уховецьк Ковельського, смт Турійськ та церкви християн віри євангельської-п'ятидесятників у с. Карасин Маневицького районів шляхом реєстрації статутів у новій редакції.

 

Голова обласної
державної адміністрації

Б. Клімчук

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали