ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 01.12.2011 р. N 2253

Київ

Про реєстрацію Статуту релігійної громади місцевої християнської пресвітеріанської церкви "Нова надія" у Подільському районі м. Києва

Відповідно до статті 14 Закону України "Про свободу совісті та релігійні організації", розглянувши заяву громадян від 20.09.2011 і протокол загальних зборів засновників релігійної громади місцевої християнської пресвітеріанської церкви "Нова надія" у Подільському районі м. Києва від 25.03.2011 N 1, в межах функцій місцевого органу виконавчої влади:

1. Зареєструвати Статут релігійної громади місцевої християнської пресвітеріанської церкви "Нова надія" у Подільському районі м. Києва, що додається.

2. Заступникові голови Київської міської державної адміністрації відповідно до розподілу обов'язків прийняти рішення щодо висвітлення у засобах масової інформації змісту цього розпорядження.

 

Виконуючий
обов'язки голови

О. Мазурчак

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали