ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 25.05.2012 р. N 870

Київ

Про реєстрацію Статуту релігійної громади святителя Феодосія Чернігівського Української Православної Церкви у Шевченківському районі м. Києва

Відповідно до статті 14 Закону України "Про свободу совісті та релігійні організації", розглянувши заяву громадян від 10.04.2012 та протокол загальних зборів засновників релігійної громади святителя Феодосія Чернігівського Української Православної Церкви у Шевченківському районі м. Києва від 10.04.2012 N 1, в межах функцій місцевого органу виконавчої влади:

1. Зареєструвати Статут релігійної громади святителя Феодосія Чернігівського Української Православної Церкви у Шевченківському районі м. Києва, що додається.

2. Заступникові голови Київської міської державної адміністрації, відповідно до розподілу обов'язків, прийняти рішення щодо висвітлення у засобах масової інформації змісту цього розпорядження.

 

Голова

О. Попов

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали