Шановні партнери! Вимушені повідомити, що в зв'язку зі зміною собівартості, з 1 березня будуть підвищені ціни на ДСТУ та ДБН


Додаткова копія: Про реєстрацію змін до деяких статутів християнських релігійних громад

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 05.02.2018 р. N 155

Київ

Про реєстрацію змін до деяких статутів християнських релігійних громад

Відповідно до статті 14 Закону України "Про свободу совісті та релігійні організації" та враховуючи звернення релігійних громад: РЕЛІГІЙНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ "РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ХРИСТИЯН ВІРИ ЄВАНГЕЛЬСЬКОЇ "СЛОВО БЛАГОДАТІ" У ДНІПРОВСЬКОМУ РАЙОНІ М. КИЄВА" (заява від 28 листопада 2017 року, Протокол Загальних зборів від 10 липня 2016 року N 1), Християнсько-пресвітеріанської релігійної громади "Надія" в Оболонському районі м. Києва (заява від 11 вересня 2017 року, Протокол Загальних зборів від 10 вересня 2017 року N 1), релігійної громади Християнської Церкви Повного Євангелія "Пісня Пісень" у Подільському районі м. Києва (заява від 21 вересня 2017 року, Протокол Загальних зборів від 20 вересня 2017 року N 1), релігійної громади християнської церкви Повного Євангелія "Христос для всіх" у Деснянському районі м. Києва (заява від 05 липня 2017 року, Протокол Загальних зборів від 20 червня 2017 року N 1), релігійної організації "Релігійна громада Повного Євангелія "Сила Пробудження" у Дніпровському районі м. Києва (заява від 25 червня 2017 року, Протокол Загальних зборів від 25 червня 2017 року N 1):

1. Зареєструвати зміни до Статуту РЕЛІГІЙНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ "РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ХРИСТИЯН ВІРИ ЄВАНГЕЛЬСЬКОЇ "СЛОВО БЛАГОДАТІ" У ДНІПРОВСЬКОМУ РАЙОНІ М. КИЄВА", зареєстрованого розпорядженням виконавчого комітету Київської міської ради народних депутатів від 15 лютого 1995 року N 78-р (в редакції розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 03 травня 2017 року N 516 (Розпорядження N 516)), виклавши його в новій редакції, що додається.

2. У заголовку та абзаці першому розпорядження Київської міської державної адміністрації від 30 липня 2002 року N 1521 "Про реєстрацію Статуту Християнсько-пресвітеріанської релігійної громади "Надія" в Оболонському районі м. Києва" слова "Християнсько-пресвітеріанської релігійної громади "Надія" в Оболонському районі м. Києва" замінити словами: "РЕЛІГІЙНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ "РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ХРИСТИЯНСЬКОЇ ЄВАНГЕЛЬСЬКОЇ ЦЕРКВИ "БЛАГОСЛОВІННЯ ХРИСТА" У СВЯТОШИНСЬКОМУ РАЙОНІ М. КИЄВА".

3. Зареєструвати зміни до Статуту Християнсько-пресвітеріанської релігійної громади "Надія" в Оболонському районі м. Києва, зареєстрованого розпорядженням Київської міської державної адміністрації від 30 липня 2002 року N 1521, виклавши його в новій редакції, що додається.

4. У заголовку та абзаці першому розпорядження Київської міської державної адміністрації від 16 травня 2003 року N 833 "Про реєстрацію Статуту релігійної громади Християнської Церкви Повного Євангелія "Пісня Пісень" у Подільському районі м. Києва" слова "релігійної громади Християнської Церкви Повного Євангелія "Пісня Пісень" у Подільському районі м. Києва" замінити словами: "РЕЛІГІЙНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ "РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ХРИСТИЯНСЬКОЇ ЦЕРКВИ ПОВНОГО ЄВАНГЕЛІЯ "ПІСНЯ ПІСЕНЬ" У ДЕСНЯНСЬКОМУ РАЙОНІ М. КИЄВА".

5. Зареєструвати зміни до Статуту релігійної громади Християнської Церкви Повного Євангелія "Пісня Пісень" у Подільському районі м. Києва, зареєстрованого розпорядженням Київської міської державної адміністрації від 16 травня 2003 року N 833, виклавши його в новій редакції, що додається.

6. Зареєструвати зміни до Статуту релігійної громади християнської церкви Повного Євангелія "Христос для всіх" у Деснянському районі м. Києва, зареєстрованого розпорядженням Київської міської державної адміністрації від 12 травня 2004 року N 783, виклавши його в новій редакції, що додається.

7. Зареєструвати зміни до Статуту релігійної організації "Релігійна громада Повного Євангелія "Сила Пробудження" у Дніпровському районі м. Києва", зареєстрованого розпорядженням виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 06 липня 2015 року N 658 (Розпорядження N 658), виклавши його в новій редакції, що додається.

 

Голова

В. Кличко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали