ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 28.07.2017 р. N 915

Київ

Про реєстрацію змін до деяких статутів мусульманських релігійних громад

Відповідно до статті 14 Закону України "Про свободу совісті та релігійні організації" та враховуючи звернення релігійної організації "Мусульманська релігійна громада "Єдність Мусульман" у Голосіївському районі м. Києва" (заява від 10 травня 2017 року, Протокол N 5 від 04 березня 2017 року) та релігійної організації "Мусульманська релігійна громада "КЕБІР-ДЖАМІ" ("СОБОРНА МЕЧЕТЬ") у Подільському районі м. Києва (заява від 10 травня 2017 року, Протокол N 5 від 03 березня 2017 року):

1. Унести до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 25 лютого 2015 року N 162 "Про реєстрацію Статуту релігійної організації "Мусульманська релігійна громада "Єдність Мусульман" у Голосіївському районі м. Києва" (Розпорядження N 162) такі зміни:

у заголовку та абзаці першому розпорядження слова "релігійної організації "Мусульманська релігійна громада "Єдність Мусульман" у Голосіївському районі м. Києва" замінити словами "релігійної організації "Мусульманська релігійна громада "Єдність Мусульман" у Деснянському районі м. Києва".

2. Зареєструвати зміни до Статуту релігійної організації "Мусульманська релігійна громада "Єдність Мусульман" у Голосіївському районі м. Києва", зареєстрованого розпорядженням виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 25 лютого 2015 року N 162 (Розпорядження N 162), виклавши його в новій редакції, що додається.

3. Унести до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 01 вересня 2015 року N 844 "Про реєстрацію Статуту релігійної організації "Мусульманська релігійна громада "КЕБІР-ДЖАМІ" ("СОБОРНА МЕЧЕТЬ") у Подільському районі м. Києва" (Розпорядження N 844) такі зміни:

у заголовку та абзаці першому розпорядження слова "релігійної організації "Мусульманська релігійна громада "КЕБІР-ДЖАМІ" ("СОБОРНА МЕЧЕТЬ") у Подільському районі м. Києва" замінити словами "релігійної організації "Мусульманська релігійна громада "КЕБІР-ДЖАМІ" ("СОБОРНА МЕЧЕТЬ") у Деснянському районі м. Києва".

4. Зареєструвати зміни до Статуту релігійної організації "Мусульманська релігійна громада "КЕБІР-ДЖАМІ" ("СОБОРНА МЕЧЕТЬ") у Подільському районі м. Києва", зареєстрованого розпорядженням виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 01 вересня 2015 року N 844 (Розпорядження N 844), виклавши його в новій редакції, що додається.

 

Голова

В. Кличко
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали