ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 26.09.2017 р. N 1193

Київ

Про реєстрацію змін до деяких статутів релігійних громад Української Православної Церкви

Відповідно до статті 14 Закону України "Про свободу совісті та релігійні організації", враховуючи звернення релігійних громад: Української Православної Церкви на честь Святої Трійці у Солом'янському районі м. Києва (заява від 20 червня 2017 року, протокол N 2 від 05 травня 2017 року), парафії на честь Святих Царствених Мучеників в Оболонському районі м. Києва Української Православної Церкви (заява від 20 червня 2017 року, протокол N 7 від 10 березня 2017 року), Української Православної Церкви парафії святих Косьми та Даміана в Оболонському районі м. Києва (заява від 20 червня 2017 року, протокол N 7 від 10 березня 2017 року), Української Православної Церкви парафії Святого Архістратига Михаїла в Солом'янському районі м. Києва (заява від 20 червня 2017 року, протокол N 1 від 14 травня 2017 року):

1. Унести до розпорядження Київської міської державної адміністрації від 16 вересня 1999 року N 1518 "Про реєстрацію Статуту релігійної громади Української Православної Церкви парафії святих Косьми та Даміана у Мінському районі м. Києва" такі зміни:

у заголовку та абзаці першому розпорядження слова "релігійної громади Української Православної Церкви парафії святих Косьми та Даміана у Мінському районі м. Києва" замінити словами: "Релігійної організації "Релігійна громада Української Православної Церкви парафії святих Косьми та Даміана в Оболонському районі м. Києва".

2. Зареєструвати зміни до Статуту релігійної громади Української Православної Церкви парафії святих Косьми та Даміана в Оболонському районі м. Києва, зареєстрованого розпорядженням Київської міської державної адміністрації від 16 вересня 1999 року N 1518, виклавши його в новій редакції, що додається.

3. Унести до розпорядження Київської міської державної адміністрації від 22 червня 2004 року N 1114 "Про реєстрацію Статуту релігійної громади Української Православної Церкви парафії Святого Архістратига Михаїла в Солом'янському районі м. Києва" такі зміни:

у заголовку та абзаці першому розпорядження слова "релігійної громади Української Православної Церкви парафії Святого Архістратига Михаїла в Солом'янському районі м. Києва" замінити словами: "Релігійної організації "Релігійна громада Української Православної Церкви парафії Святого Архістратига Михаїла в Солом'янському районі м. Києва".

4. Зареєструвати зміни до Статуту релігійної громади Української Православної Церкви парафії Святого Архістратига Михаїла в Солом'янському районі м. Києва, зареєстрованого розпорядженням Київської міської державної адміністрації від 22 червня 2004 року N 1114, що додається.

5. Унести до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 19 січня 2007 року N 20 "Про реєстрацію Статуту релігійної громади парафії на честь Святих Царствених Мучеників в Оболонському районі м. Києва Української Православної Церкви" такі зміни:

у заголовку та абзаці першому розпорядження слова "релігійної громади парафії на честь Святих Царствених Мучеників в Оболонському районі м. Києва Української Православної Церкви" замінити словами: "Релігійної організації "Релігійна громада Української Православної Церкви парафія на честь Святих Царствених Мучеників в Оболонському районі м. Києва Української Православної Церкви".

6. Зареєструвати зміни до Статуту релігійної громади парафії на честь Святих Царствених Мучеників в Оболонському районі м. Києва Української Православної Церкви, зареєстрованого розпорядженням виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 19 січня 2007 року N 20 "Про реєстрацію Статуту релігійної громади парафії на честь Святих Царствених Мучеників в Оболонському районі м. Києва Української Православної Церкви", виклавши його в новій редакції, що додається.

7. Зареєструвати зміни до Статуту релігійної організації "Релігійна громада Української Православної Церкви на честь Святої Трійці у Солом'янському районі м. Києва", зареєстрованого розпорядженням виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 23 вересня 2015 року N 944 "Про реєстрацію Статуту релігійної організації "Релігійна громада Української Православної Церкви на честь Святої Трійці у Солом'янському районі м. Києва" (Розпорядження N 944), виклавши його в новій редакції, що додається.

 

Голова

В. Кличко
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали