ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 30.07.2018 р. N 1363

Київ

Про реєстрацію змін до деяких статутів релігійних громад Української Православної Церкви

Відповідно до статті 14 Закону України "Про свободу совісті та релігійні організації" та враховуючи звернення релігійних громад: релігійна громада Української Православної Церкви парафії ікони Божої Матері "Всіх скорбящих радість" у Святошинському районі міста Києва (заява від 17 липня 2018 року, Протокол N 1 від 22 квітня 2018 року), релігійна громада Української Православної Церкви парафії на честь Ксенії Петербурзької в Дніпровському районі м. Києва (заява від 17 липня 2018 року, Протокол N 4 від 19 червня 2018 року):

1. У заголовку та абзаці першому розпорядження Київської міської державної адміністрації від 05 вересня 1996 року N 1404 "Про реєстрацію Статуту релігійної громади Української Православної Церкви парафії ікони Божої Матері "Всіх скорбящих радість" у Шевченківському районі м. Києва" слова "релігійної громади Української Православної Церкви парафії ікони Божої Матері "Всіх скорбящих радість" у Шевченківському районі м. Києва" замінити словами "Релігійної організації "Релігійна громада Української Православної Церкви парафії блаженної Ксенії Петербурзької у Святошинському районі м. Києва".

2. Зареєструвати зміни до Статуту релігійної громади Української Православної Церкви парафії ікони Божої Матері "Всіх скорбящих радість" у Святошинському районі м. Києва, зареєстрованого розпорядженням Київської міської державної адміністрації від 05 вересня 1996 року N 1404, виклавши його в новій редакції, що додається.

3. У заголовку та абзаці першому розпорядження Київської міської державної адміністрації від 30 березня 2000 року N 444 "Про реєстрацію Статуту релігійної громади Української Православної Церкви парафії блаженної Ксенії Петербурзької у Дніпровському районі м. Києва" слова "релігійної громади Української Православної Церкви парафії блаженної Ксенії Петербурзької у Дніпровському районі м. Києва" замінити словами "Релігійної організації "Релігійна громада Української Православної Церкви парафії на честь Ксенії Петербурзької в Дніпровському районі м. Києва".

4. Зареєструвати зміни до Статуту релігійної громади Української Православної Церкви парафії блаженної Ксенії Петербурзької у Дніпровському районі м. Києва, зареєстрованого розпорядженням Київської міської державної адміністрації від 30 березня 2000 року N 444, виклавши його в новій редакції, що додається.

 

Голова

В. Кличко
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали