ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 02.08.2018 р. N 1388

Київ

Про реєстрацію змін до деяких статутів релігійних громад Української Православної Церкви

Відповідно до статті 14 Закону України "Про свободу совісті та релігійні організації" та враховуючи звернення релігійних громад: релігійна громада Української Православної Церкви парафії Святителя Миколая пам'яті жертв II Світової війни у Деснянському районі м. Києва (заява від 25 червня 2018 року, Протокол N 1 від 30 липня 2017 року), релігійна громада Богоявленської парафії у Дарницькому районі м. Києва Української Православної Церкви (заява від 25 червня 2018 року, Протокол N 1 від 26 червня 2017 року), релігійна громада парафії на честь Святого Благовірного князя Олега Брянського в Дарницькому районі м. Києва Української Православної Церкви (заява від 25 червня 2018 року, Протокол N 6 від 20 листопада 2017 року), релігійна громада парафії святих мучениць Віри, Надії, Любові та матері їхньої Софії Української Православної Церкви у Шевченківському районі м. Києва (заява від 26 червня 2018 року, Протокол N 3 від 27 листопада 2017 року):

1. У заголовку та абзаці першому розпорядження Київської міської державної адміністрації від 04 листопада 1996 року N 1743 "Про реєстрацію Статуту релігійної громади Української Православної Церкви парафії Святого Миколая пам'яті жертв II Світової війни у Ватутінському районі м. Києва" слова "релігійної громади Української Православної Церкви парафії Святого Миколая пам'яті жертв II Світової війни у Ватутінському районі м. Києва" замінити словами "Релігійної організації "Релігійна. громада Української Православної Церкви парафія Святителя Миколая пам'яті жертв II Світової війни у Деснянському районі м. Києва".

2. Зареєструвати зміни до Статуту релігійної громади Української Православної Церкви парафії Святителя Миколая пам'яті жертв II Світової війни у Деснянському районі м. Києва, зареєстрованого розпорядженням Київської міської державної адміністрації від 04 листопада 1996 року N 1743 (в редакції розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 31 липня 2013 року N 1301 (Розпорядження N 1301)), виклавши його в новій редакції, що додається.

3. У заголовку та абзаці першому розпорядження Київської міської державної адміністрації від 30 жовтня 1997 року N 1742 "Про реєстрацію Статуту релігійної громади Української Православної Церкви парафії на честь Святого Хрещення Господнього (Богоявлення) у Дарницькому районі м. Києва" слова "релігійної громади Української Православної Церкви парафії на честь Святого Хрещення Господнього (Богоявлення) у Дарницькому районі м. Києва" замінити словами "Релігійної організації "Релігійна громада Богоявленської парафії у Дарницькому районі м. Києва Української Православної Церкви".

4. Зареєструвати зміни до Статуту релігійної громади Богоявленської парафії у Дарницькому районі м. Києва Української Православної Церкви, зареєстрованого розпорядженням Київської міської державної адміністрації від 30 жовтня 1997 року N 1742, виклавши його в новій редакції, що додається.

5. У заголовку та абзаці першому розпорядження Київської міської державної адміністрації від 16 травня 2007 року N 560 "Про реєстрацію Статуту релігійної громади парафії на честь Святого Благовірного князя Олега Брянського в Дарницькому районі м. Києва Української Православної Церкви" слова "релігійної громади парафії на честь Святого Благовірного князя Олега Брянського в Дарницькому районі м. Києва Української Православної Церкви" замінити словами "Релігійної організації "Релігійна громада парафії на честь Святого Благовірного князя Олега Брянського в Дарницькому районі м. Києва Української Православної Церкви".

6. Зареєструвати зміни до Статуту релігійної громади парафії на честь Святого Благовірного князя Олега Брянського в Дарницькому районі м. Києва Української Православної Церкви, зареєстрованого розпорядженням Київської міської державної адміністрації від 16 травня 2007 року N 560 (в редакції розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 19 липня 2013 року N 1217 (Розпорядження N 1217)), виклавши його в новій редакції, що додається.

7. У заголовку та абзаці першому розпорядження Київської міської державної адміністрації від 14 травня 1999 року N 711 "Про реєстрацію Статуту релігійної громади Української Православної Церкви парафії святих великомучениць Віри, Надії, Любові та матері їхньої Софії у Шевченківському районі м. Києва" слова "релігійної громади Української Православної Церкви парафії святих великомучениць Віри, Надії, Любові та матері їхньої Софії у Шевченківському районі м. Києва" замінити словами "Релігійної організації "Релігійна громада парафії святих мучениць Віри, Надії, Любові та матері їхньої Софії Української Православної Церкви у Шевченківському районі м. Києва".

8. Зареєструвати зміни до Статуту релігійної громади парафії святих мучениць Віри, Надії, Любові та матері їхньої Софії Української Православної Церкви у Шевченківському районі м. Києва, зареєстрованого розпорядженням Київської міської державної адміністрації від 14 травня 1999 року N 711 (в редакції розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 25 січня 2010 року N 31), виклавши його в новій редакції, що додається.

 

Голова

В. Кличко
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали