ЛУГАНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 25.10.2011 р. N 1379

Про реєстрацію змін до статуту релігійної організації

На підставі заяви уповноважених представників РЕЛІГІЙНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ "СВЯТО УСПЕНСКО-КАПЛУНОВСКИЙ ПРИХОД ЛУГАНСКОЙ ЕПАРХИИ" смт Білокуракиного, висновку відділу у справах національностей та релігій облдержадміністрації із цього питання, згідно зі статтями 12, 13, 14 Закону України "Про свободу совісті та релігійні організації":

1. Зареєструвати зміни до статуту РЕЛІГІЙНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ "СВЯТО УСПЕНСКО-КАПЛУНОВСКИЙ ПРИХОД ЛУГАНСКОЙ ЕПАРХИИ", зареєстрованого розпорядженням голови обласної держадміністрації від 05.05.99 N 312 за адресою: вул. Чапаєва, буд. 113, смт Білокуракине, Луганська область, шляхом викладення його в новій редакції згідно з додатком.

2. Доручити відділу у справах національностей та релігій облдержадміністрації (Козенко О. М.) видати вищезазначеній релігійній організації відповідні реєстраційні документи.

 

Перший заступник голови,
виконуючий обов'язки голови
обласної держадміністрації

Е. М. Лозовський

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали